Odpowie za uprawę i posiadanie narkotyków - Informacje - Komenda Miejska Policji w Skierniewicach

Informacje

Odpowie za uprawę i posiadanie narkotyków

Policjanci z Wydziału Przestępczości Narkotykowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi razem z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach przeszukali jedno z mieszkań na osiedlu Widok w Skierniewicach w związku z podejrzeniem uprawy narkotyków. Wynikiem przeszukania są zabezpieczone krzewy konopi i susz pochodzący z tej rośliny.

Policjanci na podstawie własnych ustaleń, przeprowadzili przeszukanie w jednym  z mieszkań w Skierniewicach. Ich uwagę już na wstępie zwrócił charakterystyczny zapach panujący
w lokalu, który wskazywałna marihuanę. W trakcie prowadzonych działań policjanci znaleźli krzewy konopi i susz roślinny spakowany w między innymi do pudełka, słoika i reklamówek. Zabezpieczyli też specjalny namiot tzw. growbox do uprawy marihuany oraz wagę elektroniczną. Na miejscu działań, policjanci  zatrzymali podejrzewanego 28-letniego mieszkańca Skierniewic i przeszukali jego samochód.  Łącznie w wyniku podejmowanych działań, policjanci zabezpieczyli  ponad 300 gramów suszu i 5 krzewów roślinnych.  Badanie testerem narkotykowym pozytywnie wykazało obecność w tych  roślinach i suszu substancji THC. Zatrzymany mężczyzna,  27 kwietnia 2018 roku usłyszał zarzuty dotyczące uprawy krzewów konopi i posiadania środków odurzających.