Poszukiwani świadkowie zdarzenia drogowego - Informacje - Komenda Miejska Policji w Skierniewicach

Informacje

Poszukiwani świadkowie zdarzenia drogowego

Policjanci poszukują świadków zdarzenia drogowego z udziałem rowerzysty i pieszego, do którego doszło 15 maja 2018 roku około godz. 6:50 na wiadukcie. Doszło do potrącenia pieszego, który z obrażeniami głowy trafił do szpitala. Każda osoba, która może pomóc w ustaleniu przebiegu tego zdarzenia proszona jest o kontakt z policjantami prowadzącymi sprawę.

Policjanci z Ogniwa ds. Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło 15 maja 2018 roku około godz. 6:50 na ścieżce pieszo-rowerowej biegnącej po wiadukcie w Skierniewicach.  Kierujący czarnym rowerem górskim, ubrany w czarną bluzę, zielone spodnie i czarne buty najechał na pierszego, który się przewrócił.  Następnie rowerzysta odjechał z miejsca zdarzenia.

 

Osoby będące świadkami tego zdarzenia lub posiadające wiedzę o jego przebiegu i uczestnikach proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Skierniewicach - Ogniwo ds. Wykroczeń tel. 46 834 12 22 lub dyżurnym jednostki -  tel. 997 i 46 834 11 88.