Informacje

Z podziękowaniami i gratulacjami w Szkole Podstawowej w Michowicach

21 listopada 2018 roku Komendant Miejski Policji w Skierniewicach mł. insp. Tomasz Jarzyna oraz policjantka zajmująca się działaniami profilaktycznymi asp. Małgorzata Białkowska odwiedzili Szkołę Podstawową w Michowicach. To właśnie uczniowie tej szkoły wraz z dyrekcją i opiekunami zwyciężyli powiatowy etap "Policyjnej Akademii Bezpieczeństwa" zorganizowany w Skierniewicach oraz wygrali w konkursie „Super Kibice 2018” w Łodzi. Podczas odwiedzin Komendant w imieniu wszystkich policjantów złożył zwycięzcom podziękowania i gratulacje.

W etapie powiatowym „Policyjnej Akademii Bezpieczeństwa”, który odbył się 7 listopada 2018 r. w Skierniewicach po raz kolejny zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Michowicach - Nikola Gutkowska i Adam Trębski.  Następnie uczniowie reprezentowali Skierniewice na zawodach wojewódzkich w Łodzi. Nie byli tam sami – zabrali ze sobą szkolnych kibiców, którzy spisali się „na medal”. To właśnie oni bowiem, wygrali w konkursie „Super Kibice 2018” organizowanym przy „Policyjnej Akademii Bezpieczeństwa”.  Jurorzy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi oraz Łódzkiego Kuratorium Oświaty uznali ich za najlepszych  spośród  17 kibicujących drużyn.

Podczas środowej wizyty w szkole Komendant podziękował  Pani Beacie Filutowskiej – dyrektorowi szkoły oraz nauczycielkom – Alinie Kwiatos i Danucie Przybył za zaangażowanie w przygotowanie najmłodszych do udziału w zawodach i kibicowania. Podziękowania skierował też do kibicującej drużyny, która spisała się  znakomicie.  Jednocześnie w imieniu wszystkich policjantów pogratulował wygranej i  życzył dalszych sukcesów.  W miłej atmosferze udało się też przejść po placówce, przywitać z uczniami, wymienić z nimi parę zdań i poczęstować słodkościami.