NOWY KOMENDANT SKIERNIEWICKIEJ POLICJI - Informacje - Komenda Miejska Policji w Skierniewicach

Informacje

NOWY KOMENDANT SKIERNIEWICKIEJ POLICJI

Od 15 czerwca 2020 roku obowiązki na stanowisku Komendanta Miejskiego Policji w Skierniewicach pełnić będzie mł. insp. Wojciech Dworak.

Od 15 czerwca 2020 roku  obowiązki na stanowisku Komendanta Miejskiego Policji w Skierniewicach pełnić będzie mł. insp. Wojciech Dworak.
Dotychczasowy komendant skierniewickiej Policji – mł. insp. Tomasz Jarzyna, od  15 czerwca 2020 roku,  pełnić będzie obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Łowiczu.

Z uwagi na szczególny okres związany ze sytuacją epidemiczną w kraju, uroczystego wprowadzenia  obydwu komendantów w nowe obowiązki  dokonał Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi insp. Sławomir Litwin za pośrednictwem videokonferencji ze wszystkimi kierownikami jednostek organizacyjnych garnizonu łódzkiego.

Młodszy Inspektor Wojciech Dworak  w Policji służy od 1996 roku. Ukończył studia w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. Przez pierwsze lata pełnił służbę głównie w prewencyjnych strukturach Komendy Powiatowej Policji w Opocznie. Dalej – w latach 2005-2017 pełnił funkcje komendanta w Komisariacie Policji w Paradyżu i w Komisariacie Policji w Drzewicy. Od stycznia 2017 roku do połowy czerwca 2020 roku zajmował stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Opocznie. Z dniem 15 czerwca 2020 roku rozpoczął pełnienie obowiązków na stanowisku Komendanta Miejskiego Policji w Skierniewicach.  Interesuje się sportem, muzyką i literaturą.