Galeria zdjęć

Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

23 i 24 kwietnia 2018 roku na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 w Skierniewicach odbył się Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego zorganizowany przez Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach. Łącznie uczestniczyło w nim 14 drużyn. Pierwszego dnia rywalizowały 4 drużyny gimnazjalistów, a następnego 10 drużyn złożonych z uczniów ze szkół podstawowych z terenu miasta i powiatu skierniewickiego.

Uczniowie w ramach turniejowej rywalizacji rozwiązywali test wiedzy o ruchu drogowym, następnie udzielali pierwszej pomocy, a także pokonywali na rowerze tor sprawnościowy i przejeżdżali przez tzw. miasteczko ruchu drogowego.

Wśród gimnazjalistów zwyciężyła drużyna z Zespołu Szkół im. Księdza Stanisława Konarskiego w Skierniewicach. Z kolei wśród szkół podstawowych najlepsza była drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Skierniewicach. Nagrody dla zwycięzców ufundowali Prezydent Miasta Skierniewice Krzysztof Jażdżyk, Starosta Skierniewicki Mirosław Belina oraz  Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego Stefan Mierzejek.

Powrót na górę strony