Ważne informacje - 5 artykułów

Rekrutacja

Informacje

Dzielnicowy bliżej nas
Krajowa Mapa Zagrożeń
SISI - POGROMCZYNI NUDY!

Najczęściej czytane

 1. Śmiertelny wypadek na torach

  Skierniewiccy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia, do którego doszło na torach kolejowych w okolicy osiedla Rawka w Skierniewicach. 75–letnia kobieta została śmiertelnie potrącona przez pociąg.

 2. Policjantka ze skierniewickiej komendy prelegentem na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim

  14 grudnia 2021 roku policjantka skierniewickiej komendy wzięła udział jako gość specjalny w spotkaniu Koła Nauk Suicydologii i Koła Naukowego Kryminalistyki Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Policjantka otrzymała od Kół podziękowanie za zaangażowanie w przekazywaniu wiedzy i zainteresowanie zawodem policjanta.

 3. POLICYJNY POŚCIG ZAKOŃCZONY ZATRZYMANIEM POSZUKIWANEGO

  Wspólny pościg łowickich i skierniewickich policjantów zakończył się zatrzymaniem poszukiwanego 21-latka, który miał zakaz kierowania pojazdami. Mundurowi znaleźli też narkotyki. Mężczyzna trafił już za kratki.

 4. Ponad pół kilograma narkotyków wyeliminowane z rynku

  27 kwietnia 2022 roku skierniewiccy policjanci zatrzymali pięć osób związanych z procederem narkotykowym. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie ponad pół kilograma narkotyków. Trzy osoby usłyszały prokuratorskie zarzuty, a dwie z nich zostały aresztowane.

 5. DZIAŁANIA „NIECHRONIENI UCZESTNICY RUCHU DROGOWEGO”

  12 maja 2022 roku na terenie województwa łódzkiego przeprowadzone zostaną działania pod nazwą „Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego”. Celem działań jest wzmocnienie bezpieczeństwa pieszych, rowerzystów, motorowerzystów tych użytkowników dróg, którzy nie są chronieni karoserią pojazdu, a przeciwnie są najbardziej zagrożeni kontaktem z nią.

 6. Młode agresorki odpowiedzą za pobicie

  15 maja 2022 roku w godzinach nocnych policjanci zatrzymali dwie młode skierniewiczanki, które pobiły kobietę. Usłyszały zarzuty a prokurator zastosował wobec nich dozór i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej.

 7. Dzielnicowy na spotkaniach profilaktycznych

  Dzielnicowy z Rewiru Dzielnicowych w Bolimowie przeprowadził spotkania profilaktyczne z dziećmi i młodzieżą w terenu gminy Kowiesy i Nowy Kawęczyn. Funkcjonariusz poruszył ważne tematy takie jakie odpowiedzialność nieletnich, bezpieczeństwo w różnych sytuacjach ale także przybliżał specyfikę pracy policjanta.

 8. Doborowy tydzień w skierniewickiej komendzie! Zapraszamy ! Warto !

  W dniach od 7 do 14 kwietnia 2022 roku w Komendzie Miejskiej Policji w Skierniewicach odbędzie się „Doborowy Tydzień”. W tym terminie każdy zainteresowany służbą w policji może uzyskać komplet niezbędnych informacji i dokumentów, które pomożemy wypełnić od zaraz !

 9. UWAŻAJMY NA OSZUSTWA PODCZAS SPRZEDAŻY W INTERNECIE

  Plaga oszustw internetowych dokonywanych na popularnych platformach sprzedażowych nie omija również mieszkańców powiatu skierniewickiego. Oszukani możemy być w sieci nie tylko podczas zakupów, ale również podczas sprzedaży. Kolejne osoby stały się ofiarą i straciły pieniądze. Zachowajmy rozsądek!

 10. Policjanci wizytują obozy harcerskie

  Słoneczna pogoda, wakacje i towarzystwo rówieśników w otoczeniu lasu. Tak odpoczywają harcerze na obozach harcerskich na terenie powiatu skierniewickiego. W tej wakacyjnej atmosferze nie możemy zapomnieć o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, dlatego policjanci przypominają je podczas wizytacji obozów harcerskich.

Tagi

ratownik medyczny kradzież roweru przekroczenie prędkości samobójstwo kradzież z włamaniem amfetamina oszustwa pirat drogowy rozbój z użyciem noża na policjanta papierosy weekend kradzież pojazdu konopie indyjskie nabór odnalezienie zaginionej nietrzeźwy rowerzysta majówka kradzieże zdarzenie drogowe narkotyki kradzież porozumienie profilaktyka list gończy poszukiwanie świadków włamanie na konto nieletni marihuana kontrabanda na wnuczka rowerzysta pościg policyjny zakaz wypadek śmiertelny wypadek poszukiwany pijana matka policjanci ratowali nietrzeźwy kierujący wnuczek ruch drogowy fałszywy alarm wspólne patrole nad wodą oszustwo uszkodzenie mienia festiwal nauki majowy piesze zaczadzenie

Linki

Nigdy nie jeżdżę po alkoholu
Niebieska linia
Handel ludźmi
Pokrzywdzeni
Wspólne osiedla
Telefon zaufania dla młodzieży
Dopalacze
Fotoprzestroga
Zielona Strefa
Powrót na górę strony