Komenda Miejska Policji w Skierniewicach

Informacje

Zobacz SPOT
Dzielnicowy bliżej nas
Krajowa Mapa Zagrożeń

Najczęściej czytane

 1. Podejrzana o zabójstwo w rękach policjantów

  Skierniewiccy policjanci zatrzymali kobietę podejrzaną o zabójstwo 50-letniego mężczyzny. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 39-letniej skierniewiczance zarzutu zabójstwa. 15 października 2018 roku kobieta została tymczasowo aresztowana na trzy miesiące.

 2. Z uczniami o służbie w Policji i nie tylko…

  19 października 2018 roku Komendę Miejską Policji w Skierniewicach odwiedzili uczniowie ósmej klasy ze Szkoły Podstawowej w Strzybodze. Podczas spotkania policjantki zajmujące się profilaktyką przybliżyły młodzieży aspekty pracy w Policji. Dodatkowo w związku z obchodzonym Europejskim Dniem Walki z Handlem Ludźmi wspomniały młodzieży o przestępstwach związanych z tym tematem.

 3. Wypadek na drodze krajowej nr 70

  12 października 2018 roku Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Skierniewicach wykonywali czynności w związku ze zdarzeniem drogowym w Sierakowicach Prawych. Ruch na drodze nr 70 wstrzymany był przez ponad 2 godziny.

 4. Narkotyki zamiast przynęty na ryby

  Skierniewiccy kryminalni zatrzymali 34-latka, który posiadał blisko pół kilo narkotyków. Zatrzymany tłumaczył że konopie, które posiadał były przynętą na ryby. Policjanci nie dali mu wiary i mężczyzna odpowie za posiadanie znacznych ilości środków odurzających.

 5. Spotkanie z Małymi Odkrywcami

  9 października 2018 roku policjantki z Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach spotkały się z najmłodszymi - dziećmi z Przedszkola Małych Odkrywców w Skierniewicach. Aspirant Małgorzata Białkowska i starszy sierżant Katarzyna Gajewska rozmawiały z przedszkolakami o bezpieczeństwie - w przedszkolu, w domu i miejscach publicznych.

 6. Na pikniku z okazjii Dnia Dziecka

  3 czerwca 2018 roku skierniewiccy policjanci włączyli się w miejski piknik z okazji Dnia Dziecka. Najmłodsi mogli przyjrzeć się policyjnej flocie i zasiąść na motocyklu,a przy policyjnym stoisku, czekały na nich przygotowane przez policjantów drobne atrakcje.

 7. KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA

  Od września 2016 roku rusza interaktywna mapa zagrożeń, dzięki której będzie można zapoznać się z informacjami na temat bezpieczeństwa w danej lokalizacji. Mapa będzie przedstawiać dane gromadzone w policyjnych systemach informacyjnych oraz informacje pozyskiwane od społeczeństwa, różnych instytucji, w trakcie realizowanych debat społecznych. Przy wykorzystaniu platformowy wymiany informacji również internauci będą mogli zgłaszać zagrożenie występujące w okolicy.

 8. Życzenia świąteczne od MSWiA

  Pamiętajmy o tych, którzy są na służbie i czuwają nad naszym bezpieczeństwem - podkreśla minister Mariusz Błaszczak. Część policjantów, strażaków, funkcjonariuszy Straży Granicznej i BOR spędzi święta Bożego Narodzenia, Sylwestra i Nowy Rok na służbie. Są gotowi nieść pomoc i będą czuwać nad życiem i zdrowiem tych, którzy gromadzą się w świątyniach, odwiedzają tradycyjne szopki, odpoczywają w rodzinnej atmosferze, biesiadują, bawią się i podróżują. Wśród wielu serdeczności są też życzenia: śniegu jak confetti, nadziei, która nigdy nie gaśnie, radości, która nie zna granic, BOR-dzo pięknej choinki i samych słonecznych dni w każdym nowym kalendarzu…

 9. Przekroczyła prędkość o 56 km/h w obszarze zabudowanym.

  We wtorek 12 września policjanci skierniewickiej drogówki w związku ze zgłoszeniem wynikającym z interaktywnej Krajowej Mapy Zagrożeń kontrolowali prędkość kierujących w miejscowości Prusy. Zgłoszenie o nieprzestrzeganiu prędkości jazdy w tej miejscowości okazało się w pełni potwierdzone. Policjanci ukarali 3 kierowców i zatrzymali 1 prawo jazdy za przekroczenie prędkości o 56 km/h.

 10. Chciał oszukać seniorkę

  Policjanci ,tuż przed przekazaniem przez seniorkę wyłudzonych 15 tysięcy złotych, zatrzymali 19- latka podejrzanego o oszustwo metodą „ na policjanta”. Mimo wielu apeli seniorzy niestety nadal dają się nabrać fałszywym wnuczkom i fałszywym stróżom prawa.

Tagi

samobójstwo dzień bezpieczeństwa wewnętrznego zdarzenie drogowe długi weekend festiwal nauki wywiadowcy nabór zabójstwo kradzieże poszukiwanie świadków porozumienie tytoń włamania patrole kontrabanda Zadębie majowy teren zabudowany wnuczek papierosy piesze przekroczenie prędkości wypadek śmiertelny oszustwa bezpieczeństwo na policjanta wypadek nietrzeźwy kierujący pwsz zaczadzenie ruch drogowy list gończy nieletni profilaktyka ślubowanie oszustwo kradzież pojazdu weekend kieszonkowe poszkukiwania konferencja narkotyki PaT rowerzysta ponadnormatywne nowi policjanci majówka na wnuczka służby

Linki

Nigdy nie jeżdżę po alkoholu
Niebieska linia
Handel ludźmi
Pokrzywdzeni
Wspólne osiedla
Telefon zaufania dla młodzieży
Dopalacze
Zielona Strefa
Fotoprzestroga