Ważne informacje - 5 artykułów

Rekrutacja
Służba Kryminalna

Informacje

Najczęściej czytane

 1. Śmiertelny wypadek w Skierniewicach

  Skierniewiccy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na ul. Nowobielańskiej. Kierująca Volvo V40 na przejściu dla pieszych potrąciła 73-letniego mężczyznę. Poszkodowany zmarł w szpitalu na skutek odniesionych obrażeń. Za popełnione przestępstwo grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

 2. Poszukiwania zakończone sukcesem

  W piątkowy wieczór skierniewiccy policjanci stawili się w trybie alarmowym do komendy w związku zaginięciem 41-latka. Jak się okazało mężczyzna leżał na środku pól uprawnych. Jego lokalizację ustalono wykorzystując drona. Zaginiony wrócił bezpiecznie do domu.

 3. Oszustwo "na policjanta"

  28 listopada 2023 roku doszło do oszustwa metodą "na policjanta"”. Niestety w tym przypadku przestępcy okazali się skuteczni i wyłudzili dużą kwotę pieniędzy . Policjanci apelują! Żaden funkcjonariusz nigdy nie będzie wymagał przekazania mu jakichkolwiek środków pieniężnych!

 4. Alkohol ukryty w spodniach

  Policjanci zatrzymali 32-latka, który będąc nietrzeźwym ukradł alkohol i schował go w spodniach. Okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Amator wysokoprocentowych trunków został zatrzymany.

 5. Amatorzy perfum zatrzymani

  Policjanci ze skierniewickiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w jednej z drogerii ukradli flakony perfum o łącznej wartości 7,5 tysiąca złotych. Obaj usłyszeli zarzuty kradzieży. 26-latek dodatkowo odpowie za kradzież włamaniem z 2021 roku. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. 16-latek za swoje czyny odpowie przed sądem rodzinnym.

 6. Przedszkole Zielony Zakątek laureatem konkursu

  Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego zorganizowanego pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Skierniewice i Komendanta Miejskiego Policji w Skierniewicach. Do konkursu zgłoszono 41 prac, zostali wyłonieni laureaci.

 7. Uwaga! Dzikie zwierzęta na drodze!

  Policjanci apelują o ostrożność i o ograniczenie prędkości w szczególności w rejonach lasów, a także w terenie niezabudowanym, gdzie niebezpieczeństwo nagłego pojawienia się dzikich zwierząt na drodze jest bardzo duże.

 8. Obywatelskie ujęcie nietrzeźwego kierującego

  20 listopada 2023 roku na terenie Skierniewic doszło do obywatelskiego ujęcia nietrzeźwego kierującego. Sprawca miał ponad 2,4 promila w organizmie. Mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności, kara grzywny i nawet dożywotni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

 9. Kolejne mocne uderzenie w przestępczość narkotykową

  W dniach 2 i 4 listopada 2023 roku policjanci Wydziału Kryminalnego oraz Wydziału Prewencji ujawnili i zabezpieczyli łącznie prawie 340 gramów narkotyków. W związku z tym zatrzymano cztery osoby. Jedna z nich, 30-letni mężczyzna trafił do aresztu. Przestępstwo posiadania znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą do 10 lat więzienia.

 10. Niekorzystne warunki pogodowe na drodze, apelujemy o ostrożność!

  Mimo kalendarzowej jesieni, pierwsze opady śniegu już za nami. Kiedy widoczność jest ograniczona i szybko zapada zmrok może dochodzić do niebezpiecznych sytuacji na drodze. Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności.

Tagi

ratownik medyczny porozumienie nietrzeźwy kierujący sądowy zakaz narkotyki konferencja pijana matka tytoń pościg rozbój kradzież kradzieże pościg policyjny pirat drogowy kradzież pojazdu oszustwa wypadek uszkodzenie mienia piesze oszustwo poszukiwany poszukiwania samobójstwo kradzież z włamaniem nieletni ruch drogowy festiwal nauki odnalezienie zaginionej list gończy wypadek śmiertelny papierosy policjanci ratowali majówka kradzież roweru rowerzysta przekroczenie prędkości profilaktyka kontrabanda pobicie amfetamina zabójstwo weekend marihuana kontrola obostrzeń pożar pojazdu majowy poszukiwanie świadków nietrzeźwy rowerzysta zdarzenie drogowe fałszywy alarm

Linki

Powrót na górę strony