Ważne informacje - 5 artykułów

Rekrutacja
Służba Kryminalna

Informacje

Dzielnicowy bliżej nas
Krajowa Mapa Zagrożeń
SISI - POGROMCZYNI NUDY!

Najczęściej czytane

 1. ŻYCZENIA NA DZIEŃ MATKI

  26 maja - Dzień Matki, to dla każdej mamy wyjątkowy dzień. To właśnie dziś pragniemy życzyć każdej mamie, wszystkiego co najlepsze.

 2. ZARZUTY ZA OKRADANIE PRACODAWCY

  22 maja 2023 roku zatrzymany został 35-letni mieszkaniec Skierniewic, który okradał pracodawcę, a skradzione łupy sprzedawał w Internecie.

 3. Ruszyła budowa posterunku Policji w Bolimowie

  16 maja 2023 roku na działce przy ul. Zastodolnej w Bolimowie, wbite zostały pierwsze paliki geodezyjne wyznaczające usytuowanie przyszłego posterunku Policji. Zapraszamy do obejrzenia kilku kadrów z wydarzenia i wizualizacji posterunku.

 4. SuperNiedziela z okazji Dnia Dziecka

  W ostatnią niedzielę maja skierniewiccy policjanci aktywnie uczestniczyli w imprezach plenerowych zorganizowanych z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Stoisko profilaktyczne pojawiło się zarówno w Parku Miejskim, jak i na terenie Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Strobowie.

 5. Usłyszał zarzut za kradzież

  23 maja 2023 roku zarzuty kradzieży usłyszał 30-letni mieszkaniec Skierniewic, który okradł lokalną drogerię z kosmetyków wartych ponad 1300 zł.

 6. "STOP!" NIETRZEZWYM KIERUJĄCYM

  Kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości jest nie tylko naruszeniem prawa, ale przede wszystkim ogromnym zagrożeniem dla życia i zdrowia swojego i innych osób. Pomimo wielu działań informacyjnych prowadzonych przez różne instytucje, nadal zdarzają się osoby, które wsiadają za kierownicę na tzw. podwójnym gazie. Na szczęście coraz częściej zdarzają się też osoby, które mówią „STOP” pijanym kierującym. Pokazała to sytuacja z 23 maja 2023 r., która miała miejsce w powiecie skierniewickim.

 7. Policja ponownie prosi o pomoc w rozpoznaniu sprawcy kradzieży

  Skierniewicka policja poszukuje sprawcy kradzieży. Mężczyzna 19 lipca 2022 roku włamał się do domu jednorodzinnego w Skierniewicach. Wracamy do sprawy i zwracamy się z prośbą o pomoc. Jeśli ktoś rozpoznaje osobę widoczną na zdjęciach prosimy o kontakt.

 8. Akcja REKRUTACJA trwa!!!

  Komenda Miejska Policji w Skierniewicach zaprasza wszystkie osoby zainteresowane służbą w szeregach naszej formacji na rozmowy o policji w gmachu komendy i nie tylko!

 9. Ponad 100 gramów narkotyków w szufladzie

  W trakcie interwencji domowej policjanci nie tylko zapanowali nad agresywnym mężczyzną ale również ujawnili znaczną ilość narkotyków. 36-letni agresor został zatrzymany a 2 maja 2023 usłyszał prokuratorskie zarzuty. Podejrzanemu grozi nawet 10 lat więzienia.

 10. Bilans minionego weekendu

  Przez trzy dni minionego weekendu (12 do 14 maja 2023 r.) skierniewiccy policjanci pracowali we wzmożonych siłach. Poza organizacją codziennej służby, policjanci mierzyli się z zabezpieczeniami prewencyjnymi dwóch koncertów oraz meczu, zapewnieniem bezpieczeństwa podczas wyścigu rowerowego oraz przejazdu grupy motocyklistów szlakiem dróg miasta i powiatu skierniewickiego, zatrzymaniem trzech osób poszukiwanych, a na pikniku nad zalewem Zadębie spotkali się z lokalną społecznością.

Tagi

samobójstwo pirat drogowy ratownik medyczny oszustwa majówka kradzież z włamaniem nieletni list gończy odnalezienie zaginionej policjanci ratowali uszkodzenie mienia festiwal nauki wypadek śmiertelny sądowy zakaz poszukiwany piesze profilaktyka kradzież kradzież roweru weekend rozbój kontrabanda porozumienie ruch drogowy marihuana konferencja fałszywy alarm pościg majowy kontrola obostrzeń kradzieże pożar pojazdu wypadek przekroczenie prędkości oszustwo poszukiwania tytoń zdarzenie drogowe pościg policyjny papierosy nietrzeźwy rowerzysta narkotyki kradzież pojazdu pobicie zabójstwo pijana matka nietrzeźwy kierujący poszukiwanie świadków amfetamina rowerzysta

Linki

Nigdy nie jeżdżę po alkoholu
Niebieska linia
Handel ludźmi
Pokrzywdzeni
Wspólne osiedla
Telefon zaufania dla młodzieży
Dopalacze
Fotoprzestroga
Zielona Strefa
Powrót na górę strony