Komenda Miejska Policji w Skierniewicach

Informacje

Zobacz SPOT
Dzielnicowy bliżej nas
Krajowa Mapa Zagrożeń

Najczęściej czytane

 1. Policjant uratował dziecko

  Młodszy aspirant Marek Kaczuba - policjant ruchu drogowego ze skierniewickiej komendy – udzielił pomocy dziewczynce, która zasłabła i straciła oddech podczas egzaminu na kartę rowerową. Wieloletnie doświadczenie i wyszkolenie z udzielania pierwszej pomocy pomogło w ocenie sytuacji i skutecznym przywróceniu jej oddechu.

 2. Na pikniku z okazjii Dnia Dziecka

  3 czerwca 2018 roku skierniewiccy policjanci włączyli się w miejski piknik z okazji Dnia Dziecka. Najmłodsi mogli przyjrzeć się policyjnej flocie i zasiąść na motocyklu,a przy policyjnym stoisku, czekały na nich przygotowane przez policjantów drobne atrakcje.

 3. Dzielnicowa czytała dzieciom

  7 czerwca 2018 roku st.sierż. Ilona Brugger-Majewska w ramach XVII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom przedpołudnie spędziła w Gminnej Bibliotece Pedagogicznej w Dębowej Górze, czytając dzieciom książkę. Słuchaczami byli pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej w Dębowej Górze. Najmłodsi wysłuchali fragmentów książki W. Piaseckiej "Faustynka. Opowieści patriotyczne". Dzięki temu policjantka mogła włączyć się w szerzenie prawidłowych patriotycznych i moralnych postaw wśród dzieci.

 4. Kontrabanda ujawniona w trakcie kontroli drogowej

  Podczas kontroli drogowej policjanci ze skierniewickiej drogówki ujawnili ponad 5000 paczek nielegalnych papierosów. Uszczuplenie akcyzy Skarbu Państwa oszacowano na ponad 87 tysięcy złotych.

 5. Policjanci na X Festiwalu Nauki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Skierniewicach

  29 maja 2018 roku funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach uczestniczyli w Dniu Bezpieczeństwa organizowanym w ramach X Festiwalu Nauki przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Skierniewicach.

 6. Piknik Rodzinny w Strobowie

  26 maja 2018 roku skierniewiccy policjanci w odpowiedzi na zaproszenie Powiatowej Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Skierniewicach włączyli się w Piknik Rodzinny w Strobowie. Policyjne stoisko cieszyło się zainteresowaniem głównie wśród najmłodszych uczestników pikniku.

 7. Policjanci zabezpieczyli nielegalne wyroby tytoniowe

  Ponad 21 kg tytoniu oraz 233 opakowania papierosów różnych marek bez polskich znaków akcyzy skarbowej zabezpieczyli kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach. Wyliczone uszczuplenie należności dla skarbu państwa to ponad 20 tys. złotych.

 8. NOWE RADIOWOZY DLA SKIERNIEWICKIEJ POLICJI.

  24 stycznia Komendant Wojewódzki Policji insp. Andrzej Łapiński, Komendant Miejski Policji mł. insp. Tomasz Jarzyna w asyście Wiceprezydenta Skierniewic Eugeniusza Góraja i Przewodniczącego Rady Miasta Andrzeja Melona przekazali do użytku nowe radiowozy oraz wyremontowane pomieszczenia w skierniewickiej Komendzie. Połowę pieniędzy na radiowozy wyłożył Urząd Miasta w Skierniewicach.

 9. ODBLASK – tak niewiele, a może uratować życie

  22 listopada na terenie powiatu skierniewickiego policjanci z ruchu drogowego przeprowadzili kolejne działania edukacyjne „Widoczny pieszy i rowerzysta” Tym razem skierowane na poprawę bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów. Policjanci przez cały dzień uświadamiali tych użytkowników dróg, jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych po zmroku. Rozdawali opaski, kamizelki odblaskowe tym samym zachęcali do ich zakładania.

 10. Poszukiwani świadkowie zdarzenia drogowego

  Policjanci poszukują świadków zdarzenia drogowego z udziałem rowerzysty i pieszego, do którego doszło 15 maja 2018 roku około godz. 6:50 na wiadukcie. Doszło do potrącenia pieszego, który z obrażeniami głowy trafił do szpitala. Każda osoba, która może pomóc w ustaleniu przebiegu tego zdarzenia proszona jest o kontakt z policjantami prowadzącymi sprawę.

Tagi

nieletni teren zabudowany piesze włamania Zadębie wywiadowcy kradzieże nietrzeźwy kierujący narkotyki nowi policjanci kradzież pojazdu ponadnormatywne oszustwo porozumienie służby ślubowanie weekend oszustwa bezpieczeństwo nabór rowerzysta na wnuczka poszukiwanie świadków PaT przekroczenie prędkości majówka patrole pwsz zdarzenie drogowe wnuczek tytoń poszkukiwania wypadek dzień bezpieczeństwa wewnętrznego majowy na policjanta konferencja profilaktyka festiwal nauki zabójstwo kontrabanda długi weekend ruch drogowy papierosy kieszonkowe zaczadzenie list gończy samobójstwo

Linki

Nigdy nie jeżdżę po alkoholu
Niebieska linia
Handel ludźmi
Pokrzywdzeni
Wspólne osiedla
Telefon zaufania dla młodzieży
Dopalacze
Zielona Strefa
Fotoprzestroga