Ważne informacje - 5 artykułów

Rekrutacja

Informacje

Dzielnicowy bliżej nas
Krajowa Mapa Zagrożeń
SISI - POGROMCZYNI NUDY!

Najczęściej czytane

 1. Profilaktyka społeczna w trakcie wydarzeń plenerowych

  Policjanci ze skierniewickiej komendy 18 i 19 czerwca 2022 roku uczestniczyli w wydarzeniach plenerowych. Mundurowi chętnie wykorzystują takie okazje do promowania bezpieczeństwa.

 2. Tragiczne potrącenie nastoletnich rowerzystek

  Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na ul. Fabrycznej w Skierniewicach. Kierujący samochodem dostawczym najechał na dwie jadące w tym samym kierunku nastoletnie rowerzystki. Jedna z nich zmarła, a druga z ciężkimi obrażeniami ciała została hospitalizowana.

 3. Ostrzeżenie w związku z upałami

  W związku z ostrzeżeniem II stopnia IMGW o upałach, które mogą na terenie woj. łódzkiego potrwać do 12 czerwca 2019 roku do godziny 20.00 zaleca się zachowanie szczególnych środków ostrożności.

 4. Wspólne patrole policjantów KMP Skierniewice i ratowników WOPR nad Zalewem Zadębie w Skierniewicach

  W okresie letnim policjanci Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach oraz ratownicy WOPR w Skierniewicach na podstawie porozumienia, kontynuują działania w zakresie bezpieczeństwa, porządku publicznego, działań prewencyjnych, profilaktycznych i edukacyjnych na wodach i terenach przywodnych.

 5. Aresztowani za rozbój

  25 czerwca 2022 roku skierniewiccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy dokonali rozboju na 50-letnim skierniewiczaninie. Sąd aresztował sprawców na 3 miesiące.

 6. Śmiertelny wypadek na ul. Fabrycznej

  Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło 2 kwietnia 2019 roku około godz. 12:50 na ul. Fabrycznej w Skierniewicach.

 7. Pijany wjechał do rowu i zasnął

  21 czerwca 2022 roku policjanci ze skierniewickiej komendy otrzymali zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który w Makowie wjechał samochodem do rowu i zasnął. Kierujący był nietrzeźwy i został zatrzymany. Grozi mu nawet 5 lat więzienia.

 8. DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

  Bezpieczeństwo w sieci staje się coraz większym wyzwaniem i ważnym tematem. Zdalne lekcje, zdalna praca, wirtualne sklepy i urzędy – nasze życie przenosi się coraz bardziej do Internetu i tym ważniejsze stają się wydarzenia, takie jak Dzień Bezpiecznego Internetu, który tym toku będzie obchodzony 8 lutego.

 9. Upały i burze w całej Polsce! Uważajcie na siebie!

  UWAGA! Wydano ostrzeżenia 2-go i 3-go stopnia o burzach z gradem. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - IMGW PIB wydał ostrzeżenie TRZECIEGO stopnia dotyczące burz z gradem dla poszczególnych powiatów w województwie łódzkim: bełchatowski, łaski, łęczycki, Łódź, pabianicki, pajęczański, poddębicki, sieradzki, wieluński, wieruszowski, zduńskowolski i zgierski.

 10. UWAGA! KRADZIEŻE Z WŁAMANIAMI - OSTRZEGAMY!

  W ostatnich dniach odnotowano kilka kradzieży z włamaniem do domów i mieszkań na terenie Skierniewic. Ostrzegamy przed tym zjawiskiem i apelujemy! Jeżeli zobaczysz nieznajomego próbującego otwierać drzwi lub okno u sąsiada - dzwoń na numer alarmowy 112 i poinformuj najbliższą jednostkę Policji. Dzisiaj pomożesz Ty - jutro pomogą Tobie!

Tagi

wypadek ruch drogowy pijana matka amfetamina kradzież nabór profilaktyka list gończy weekend pościg wywiadowcy przekroczenie prędkości kradzież roweru wnuczek papierosy konopie indyjskie nietrzeźwy kierujący zaczadzenie porozumienie nietrzeźwa kierująca agresywny pacjent na wnuczka pirat drogowy majowy podrabiana odzież kradzież pojazdu nieletni wypadek śmiertelny ponadnormatywne narkotyki na policjanta kradzieże oszustwo pobicie dzień bezpieczeństwa wewnętrznego poszukiwany uszkodzenie mienia kradzież katalizatora rozbój nietrzeźwy rowerzysta oszustwa majówka zakaz poszkukiwania kradzież z włamaniem rowerzysta pościg policyjny marihuana samobójstwo kontrabanda

Linki

Nigdy nie jeżdżę po alkoholu
Niebieska linia
Handel ludźmi
Pokrzywdzeni
Wspólne osiedla
Telefon zaufania dla młodzieży
Dopalacze
Fotoprzestroga
Zielona Strefa
Powrót na górę strony