Komenda Miejska Policji w Skierniewicach

Ważne informacje - 5 artykułów

Rekrutacja

Informacje

Najczęściej czytane

 1. Oferta pracy na stanowisko starszego inspektora

  Komenda Miejska Policji w Skierniewicach szuka kandydatów na stanowisko starszego inspektora do spraw organizacji służby oraz analizy stanu bezpieczeństwa Wydział Prewencji. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz do składania aplikacji.

 2. Zostań policjantem!

  Rekrutacja do służby w Policji na 2021 została uruchomiona. Skierniewicka komenda szuka kandydatów na policjantów. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami jakie wymogi należy spełnić, aby zostać funkcjonariuszem Policji. Informacje można uzyskać również osobiście w Komedzie Miejskiej Policji w Skierniewicach lub telefonicznie pod numer 47 843 12 36 w dni robocze w godzinach 8:00-16:00 a także w każdy czwartek do godziny 17:30.

 3. Szczęśliwy finał poszukiwań

  Kiedy policjanci otrzymują informację o osobie, która chce targnąć się na swoje życie mobilizowane są wszystkie siły aby temu zapobiec. Tak było i tym razem. Funkcjonariusze odnaleźli na czas 57-letniego mężczyznę. Szczęśliwy finał jest bezcenny.

 4. Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem

  Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem, który w tym roku potrwa od 22 do 26 lutego, to kolejna edycja akcji koordynowanej przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Związana jest ona z ustanowieniem dnia 22 lutego Dniem Ofiar Przestępstw. Stało się tak na mocy ustawy z 2003 roku, która wskazała na potrzebę stałego monitorowania sytuacji osób pokrzywdzonych przestępstwem oraz działań podejmowanych na rzecz poprawy ich położenia.

 5. Zatrzymany złodziej sklepowy

  45-latek z powiatu żyrardowskiego ukradł kosmetyki w jednej ze skierniewickich drogerii. Został zauważony dzięki czujności pracownicy sklepu. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wonności.

 6. Studenci ze Skierniewic na kolejnym Dniu Otwartym Oddziału Prewencji Policji w Łodzi

  27 marca 2019 roku skierniewiccy policjanci wspólnie ze studentami z Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej wyjechali do Oddziału Prewencji Policji w Łodzi, aby uczestniczyć w „Dniu Otwartym Oddziału Prewencji Policji w Łodzi”. Tego dnia odwiedzający mogli zapoznać się ze specyfiką zawodu policjanta i zdecydować o wyborze ścieżki zawodowej.

 7. O krok od tragedii

  11 lutego 2021 roku o godzinie 13.25 w Skierniewicach na skrzyżowaniu ul. Unii Europejskiej z ul. Mszczonowską doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji drogowej. Kierujący nissanem qashqai wymusił pierwszeństwo przejazdu i cudem uniknął zderzenia z jadącym drogą z pierwszeństwem pojazdem ciężarowym scania.

 8. Akt oskarżenia przeciwko byłemu ministrantowi

  28 stycznia 2021 roku Komenda Miejska Policji w Skierniewicach skierowała do sądu, za pośrednictwem Prokuratury Rejonowej w Skierniewicach akt oskarżenia przeciwko byłemu ministrantowi podejrzanemu o 13 czynów kradzieży z włamaniem na szkodę jednej ze skierniewickich parafii. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 9. Odpowie za posiadanie znacznych ilości narkotyków

  Kryminalni ze Skierniewic zatrzymali mężczyznę, który posiadał znaczną ilość amfetaminy. Sąd Rejonowy w Skierniewicach już tymczasowo aresztował podejrzanego.

 10. ZAPRASZAMY NA II PIKNIK MUNDUROWY

  Już w najbliższą niedzielę odbędzie się II Piknik Mundurowy. Zapraszamy 22 lipca 2018 roku na miejski rynek od godziny 14:00. Zapowiada się wiele atrakcji!

Tagi

ślubowanie tytoń podróbki pirat drogowy ruch drogowy oszustwa odnalezienie zaginionej wypadek śmiertelny nabór zabójstwo zakaz pościg rowerzysta wywiadowcy majówka pwsz piesze na wnuczka uratowali przed wychłodzeniem dzień bezpieczeństwa wewnętrznego patrole uszkodzenie mienia list gończy bezpieczeństwo kradzieże kradzież z włamaniem papierosy poszukiwanie świadków kieszonkowe przekroczenie prędkości teren zabudowany weekend fałszywy alarm profilaktyka poszukiwania włamania narkotyki kradzież roweru konopie indyjskie poszukiwany majowy ratownik medyczny zdarzenie drogowe kontrabanda wnuczek konferencja nieletni nietrzeźwy kierujący marihuana PaT

Linki