Komenda Miejska Policji w Skierniewicach

Informacje

Dzielnicowy bliżej nas
Krajowa Mapa Zagrożeń

Najczęściej czytane

 1. "I Piknik Mundurowy" - ZDJĘCIA.

 2. I Piknik Mundurowy

  Prezydent Miasta Skierniewice oraz Komendant Miejski Policji w Skierniewicach zapraszają na I Piknik Mundurowy, który odbędzie się w niedzielę 23 lipca nad skierniewickim zalewem.

 3. Zlikwidowana uprawa konopi.

  Policjanci zlikwidowali przydomową plantację konopi indyjskich. Zatrzymany został 28 latek mieszkaniec powiatu skierniewickiego, u którego znaleziono 5 sadzonek i 10 krzewów. Za uprawę tej odurzającej rośliny grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

 4. ŻYCZENIA Z OKAZJI ŚWIĘTA POLICJI

 5. ZOSTAŃ POLICJANTEM!

  Lubisz pomagać innym? Lubisz wyzwania? Cenisz stabilne warunki zatrudnienia? Zostań policjantem! To zawód dla ludzi z pasją. Wymagający i dający dużo satysfakcji z możliwości pomocy innym ludziom. Jeśli chcesz z nami pracować – przystąp do działania!

 6. Przewożąc amfetaminę przekroczył prędkość i wpadł.

  Skierniewiccy policjanci zatrzymali do kontroli 28-letniego mieszkańca powiatu żyrardowskiego, który przewoził autem znaczne ilości narkotyków. Wpadł podczas kontroli zaraz po tym jak przekroczył o 25 km/h dopuszczalną prędkość jazdy. Okazało się, że nie posiada on uprawnień do kierowania. Po przeszukaniu pojazdu policjanci znaleźli woreczek z białym proszkiem. Badania testerem narkotyków potwierdziły, że jest to 81 gramów amfetaminy.

 7. Niecodzienna uroczystość

  16 czerwca dwoje policjantów skierniewickiej komendy Policji wzięło ślub z policyjną asystą. W obecności policjantów, rodziny i znajomych młoda para złożyła sobie małżeńskie przyrzeczenie.

 8. KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA

  Od września 2016 roku rusza interaktywna mapa zagrożeń, dzięki której będzie można zapoznać się z informacjami na temat bezpieczeństwa w danej lokalizacji. Mapa będzie przedstawiać dane gromadzone w policyjnych systemach informacyjnych oraz informacje pozyskiwane od społeczeństwa, różnych instytucji, w trakcie realizowanych debat społecznych. Przy wykorzystaniu platformowy wymiany informacji również internauci będą mogli zgłaszać zagrożenie występujące w okolicy.

 9. Weekendowe działania PRĘDKOŚĆ

  Z analizy wypadków drogowych zaistniałych podczas tegorocznych wakacji wynika, że główna przyczyną zdarzeń w dalszym ciągu jest nadmierna prędkość. Mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego,  policjanci województwa łódzkiego w najbliższy weekend, 14-16 lipca 2017 r. przeprowadzą działania „Prędkość”. Celem tych działań jest egzekwowanie od kierujących przestrzegania ograniczeń prędkości.

 10. Wypadek śmiertelny z udziałem motocyklisty.

  Policjanci pod nadzorem skierniewickiej prokuratury ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 24 czerwca na drodze powiatowej pomiędzy miejscowościami Rzeczków – Żelazna. W wypadku uczestniczył 23 letni motocyklista mieszkaniec gminy Skierniewice. Na skutek obrażeń ciała motocyklista poniósł śmierć na miejscu.

Tagi

dzień bezpieczeństwa wewnętrznego kieszonkowe festiwal nauki profilaktyka list gończy włamania Zadębie tytoń zdarzenie drogowe kradzieże ślubowanie oszustwa narkotyki nabór wywiadowcy ruch drogowy wypadek PaT służby samobójstwo ponadnormatywne nieletni pwsz zabójstwo wnuczek majówka rowerzysta piesze patrole poszukiwanie świadków teren zabudowany weekend nietrzeźwy kierujący bezpieczeństwo konferencja porozumienie nowi policjanci długi weekend przekroczenie prędkości poszkukiwania majowy

Linki

Nigdy nie jeżdżę po alkoholu
Niebieska linia
Handel ludźmi
Pokrzywdzeni
Wspólne osiedla
Telefon zaufania dla młodzieży
Dopalacze
Zielona Strefa
Fotoprzestroga