Komenda Miejska Policji w Skierniewicach

Rekrutacja

Informacje

Najczęściej czytane

 1. Działania „Widoczny rowerzysta”

  Piątkowy wieczór 18 września 2020 roku policjanci z ruchu drogowego poświęcili na rozdawanie kamizelek odblaskowych rowerzystom. Kamizelki – włączając się w działania – przekazał Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łodzi Oddział Terenowy Skierniewice. Rowerzyści, jako niechronieni użytkownicy dróg, podobnie jak piesi, są najbardziej narażeni na dotkliwe skutki zdarzeń drogowych, Dlatego tak ważne jest, aby byli widoczni i świadomi swoich praw i obowiązków podczas poruszania się po drodze.

 2. Włamał się do wrzutomatów w dworcowej toalecie

  17 września 2020 roku zarzuty kradzieży z włamaniem usłyszał 20-letni mieszkaniec powiatu żyrardowskiego, który włamał się do wrzutomatów zamontowanych w toalecie na dworcu kolejowym w Skierniewicach. Kryminalni rozpoznali mężczyznę kilka dni po zdarzeniu, gdy szedł jedną ze Skierniewickich ulic.

 3. Wypadek śmiertelny z udziałem motocyklisty.

  Policjanci pod nadzorem skierniewickiej prokuratury ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 24 czerwca na drodze powiatowej pomiędzy miejscowościami Rzeczków – Żelazna. W wypadku uczestniczył 23 letni motocyklista mieszkaniec gminy Skierniewice. Na skutek obrażeń ciała motocyklista poniósł śmierć na miejscu.

 4. Miniony weekend na skierniewickich drogach

  Miniony weekend 18-20 września 2020 roku był szczególnym dla policjantów ruchu drogowego. Piątkowe prowadzenie kaskadowych pomiarów prędkości, zainicjowanie działań na rzecz bezpieczeństwa rowerzystów, zabezpieczenie przejazdu rolkarzy, a także praca nad bezpieczeństwem na skierniewickich drogach, w tym eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierujących i obsługa zdarzeń drogowych.

 5. Wypadek na DW 705

  Skierniewiccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 16 września 2020 roku około godz. 14:30 na DW 705 Pomiędzy Bolimowską Wsią a Ziąbkami. Zderzyły się motocykl i auto osobowe. Kierujący tym drugim nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem.

 6. Zatrzymany kilka minut po kradzieży

  Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali sprawcę kradzieży perfum w jednej ze skierniewickich drogerii. Rozpoznali go, gdy z torbą skradzionych perfum o wartości blisko 2 tysięcy złotych przemieszczał się jedną z ulic Skierniewic.

 7. Śmiertelny wypadek w Pamiętnej z udziałem motocyklisty.

  Policjanci pod nadzorem skierniewickiej prokuratury ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 5 marca na drodze krajowej nr 70 w miejscowości Pamiętna gmina Skierniewice. W wypadku uczestniczył motocyklista mieszkaniec gminy Rawa Mazowiecka. Na skutek wypadku motocyklista poniósł śmierć na miejscu.

 8. ZAPRASZAMY NA II PIKNIK MUNDUROWY

  Już w najbliższą niedzielę odbędzie się II Piknik Mundurowy. Zapraszamy 22 lipca 2018 roku na miejski rynek od godziny 14:00. Zapowiada się wiele atrakcji!

 9. NOWE RADIOWOZY DLA SKIERNIEWICKIEJ POLICJI.

  24 stycznia Komendant Wojewódzki Policji insp. Andrzej Łapiński, Komendant Miejski Policji mł. insp. Tomasz Jarzyna w asyście Wiceprezydenta Skierniewic Eugeniusza Góraja i Przewodniczącego Rady Miasta Andrzeja Melona przekazali do użytku nowe radiowozy oraz wyremontowane pomieszczenia w skierniewickiej Komendzie. Połowę pieniędzy na radiowozy wyłożył Urząd Miasta w Skierniewicach.

 10. ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

  Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, kierownictwo Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi z insp. Andrzejem Łapińskim na czele, przekazało serdeczne życzenia wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom policji oraz ich rodzinom.

Tagi

majówka kradzież z włamaniem na policjanta samobójstwo poszukiwanie świadków bezpieczeństwo list gończy kradzież pojazdu piesze nabór rozbój z użyciem noża fałszywy alarm PaT profilaktyka na wnuczka festiwal nauki teren zabudowany wypadek śmiertelny weekend wypadek kradzież roweru papierosy wywiadowcy włamania zdarzenie drogowe poszukiwany poszukiwania konferencja poszukiwania zaginionej rowerzysta służby ruch drogowy wnuczek poszkukiwania oszustwa narkotyki majowy nietrzeźwy kierujący ratownik medyczny pwsz kontrabanda odnalezienie zaginionej zabójstwo kradzieże nieletni uszkodzenie mienia podpalenie ślubowanie zakaz porozumienie

Linki