Komenda Miejska Policji w Skierniewicach

Informacje

Zobacz SPOT
Dzielnicowy bliżej nas
Krajowa Mapa Zagrożeń

Najczęściej czytane

 1. Kolejne życie uratowane

  Skierniewickie policjantki z ogniwa patrolowo-interwencyjnego pomogły w ratowaniu życia niedoszłego samobójcy. Funkcjonariuszki st. post. Wioleta Staszewska i post. Aneta Placek, pomimo krótkiego stażu służby, profesjonalnie i zadaniowo podeszły do trudnej – bo związanej z ludzkim życiem – interwencji.

 2. KRAJOWA MAPA ZAGROŻEŃ BEZPIECZEŃSTWA

  Od września 2016 roku rusza interaktywna mapa zagrożeń, dzięki której będzie można zapoznać się z informacjami na temat bezpieczeństwa w danej lokalizacji. Mapa będzie przedstawiać dane gromadzone w policyjnych systemach informacyjnych oraz informacje pozyskiwane od społeczeństwa, różnych instytucji, w trakcie realizowanych debat społecznych. Przy wykorzystaniu platformowy wymiany informacji również internauci będą mogli zgłaszać zagrożenie występujące w okolicy.

 3. Zatrzymani za posiadanie narkotyków i tzw.dopalaczy

  Kryminalni zatrzymali cztery osoby w związku z przestępstwami dotyczącymi narkotyków i tzw. dopalaczy. Dwie osoby zostały tymczasowo aresztowane.

 4. DOPALACZE – APEL POLICJI DO RODZICÓW I OPIEKUNÓW

  Okres letni, w tym głównie wakacje i związana z tym duża ilość czasu wolnego sprzyja eksperymentowaniu przez dzieci i młodzież z różnymi środkami psychoaktywnymi. Do najniebezpieczniejszych z nich należą tzw. dopalacze (ang. smarts). Jest to termin używany potocznie i określa grupy różnych substancji lub ich mieszanek o rzekomym bądź faktycznym działaniu psychoaktywnym. Oficjalna, ustawowa nazwa tzw. dopalaczy to środki zastępcze.

 5. 21 WRZEŚNIA - EUROPEJSKI DZIEŃ BEZ OFIAR ŚMIERTELNYCH

  21 września 2017 roku, we wszystkich krajach europejskich, odbędzie się druga edycja 24-godzinnych działań po kryptonimem EDWARD . Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych zorganizowano podczas obchodów Europejskiego Tygodnia Mobilności. Z całą pewnością założenie zredukowania do zera liczby śmiertelnych wypadków drogowych jest bardzo trudne do osiągnięcia w praktyce ale długoterminowym celem jest ograniczanie do minimum liczby ofiar śmiertelnych i osób ciężko rannych na drogach całego świata.

 6. Złodzieje sklepowi zatrzymani na "gościnnych występach"

  Skierniewiccy policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego, którzy w skierniewickich marketach dokonywali kradzieży towarów.

 7. Wyjątkowa lekcja historii - Ogólnopolskie Warsztaty OKM 1940

  14 marca 2018 roku o godz. 11:00 w Skierniewicach, na auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej kadra naukowa, pedagogiczna, studenci uczelni, uczniowie klas mundurowych ze skierniewickiego terenu, policjanci i pracownicy komendy uczestniczyli w wyjątkowej lekcji historii – Ogólnopolskich Warsztatach OKM 1940. Ich inicjatorem jest Jarosław Olbrychowski – Prezes Stowarzyszenia „Rodzina Policyjna 1939 r.” w Łodzi.

 8. „KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO… PRZEZ CAŁY ROK SZKOLNY”. NOWA AKCJA MSWIA I POLICJI

  Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Pan Mariusz Błaszczak rozmawiał o bezpieczeństwie z uczniami Szkoły Podstawowej w Brąchnowie w pow. toruńskim. Opowiedział też o nowej inicjatywie ministerstwa, która pomoże im zdobywać cenną wiedzę o prawidłowych zachowaniach.

 9. Ofiary zaczadzenia

  Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci dwóch osób, których zwłoki zostały znalezione w domu, w miejscowości Chełmce koło Skierniewic.

 10. Światowy dzień ofiar wypadków drogowych

  W najbliższą niedzielę obchodzony będzie Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych. Dzień ten stanowi wyraz pamięci o wszystkich poszkodowanych w wypadkach oraz ich najbliższych.

Tagi

kieszonkowe na policjanta festiwal nauki profilaktyka bezpieczeństwo podróbki oszustwo ślubowanie uratowali przed wychłodzeniem konferencja weekend dzień bezpieczeństwa wewnętrznego oszustwa tytoń wypadek ponadnormatywne patrole przekroczenie prędkości służby nowi policjanci zdarzenie drogowe poszukiwania zaginionej nabór wypadek śmiertelny majowy papierosy porozumienie list gończy kradzieże kradzież z włamaniem narkotyki samobójstwo na wnuczka wnuczek nieletni marihuana poszukiwanie świadków kradzież roweru włamania majówka długi weekend wywiadowcy poszkukiwania ruch drogowy Zadębie kontrabanda PaT zabójstwo rowerzysta nietrzeźwy kierujący

Linki

Nigdy nie jeżdżę po alkoholu
Niebieska linia
Handel ludźmi
Pokrzywdzeni
Wspólne osiedla
Telefon zaufania dla młodzieży
Dopalacze
Zielona Strefa
Fotoprzestroga