Informacje

Przewożąc amfetaminę przekroczył prędkość i wpadł.

Skierniewiccy policjanci zatrzymali do kontroli 28-letniego mieszkańca powiatu żyrardowskiego, który przewoził autem znaczne ilości narkotyków. Wpadł podczas kontroli zaraz po tym jak przekroczył o 25 km/h dopuszczalną prędkość jazdy. Okazało się, że nie posiada on uprawnień do kierowania. Po przeszukaniu pojazdu policjanci znaleźli woreczek z białym proszkiem. Badania testerem narkotyków potwierdziły, że jest to 81 gramów amfetaminy.

22 lipca 2017r. policjanci z wydziału ruchu drogowego skierniewickiej komendy na Al. Pieniążka kontrolowali m. in. prędkość pojazdów. Około godz. 21.25 zatrzymali lexusa, którego kierowca rozpędził się do 75 km/h. Okazało się, że 28-latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami a ponadto jest poszukiwany. Policjanci postanowili przeszukać kontrolowany pojazd. We wnętrzu lexusa znaleźli dilerkę z białym proszkiem. Technik kryminalistyki na podstawie wyników testera narkotycznego stwierdził, że jest to amfetamina o wadze ok 81 gramów.

Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz kierowania pojazdami pomimo wydanej decyzji o cofnięciu uprawnień za co grozi mu kara do 8 lat więzienia.