Informacje

Śmiertelny wypadek na ul. Fabrycznej

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło 2 kwietnia 2019 roku około godz. 12:50 na ul. Fabrycznej w Skierniewicach.

Około godziny 12:50 w Skierniewicach na ul. Fabrycznej doszło do wypadku, w którym śmierć poniosła 62- letnia mieszkanka powiatu żyrardowskiego (poprawiono). Ze wstępnych ustaleń – bo na miejscu trwają jeszcze czynności policjantów i skierniewickiej prokuratury– wynika, że kierująca nissanem primera 62-letnia kobieta, jadąc w kierunku osiedla Rawka z nieustalonych w tej chwili przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z jadącym z naprzeciwka (od osiedla Rawka do Skierniewic) mercedesem vito, którym kierował 81-letni skierniewiczanin.  W wyniku tego zdarzenia kobieta zmarła, mężczyzna został zabrany do szpitala.

Obecnie (godz. 14:05) na miejscu prowadzone są czynności dochodzeniowo-śledcze, a ul. Fabryczna jest nieprzejezdna. Policjanci zorganizowali objazdy przez ul. Grabina i ul. Warszawską.  Dalsze postępowanie będzie wyjaśniać dokładnie przyczyny i przebieg tego zdarzenia.

Powrót na górę strony