Śmiertelny wypadek w Nowych Kęszycach - Informacje - Komenda Miejska Policji w Skierniewicach

Informacje

Śmiertelny wypadek w Nowych Kęszycach

Dalsze postępowanie wyjaśniać będzie przyczyny tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego z 9 lipca 2020 roku, do którego doszło w Nowych Kęszycach koło Skierniewic. Śmierć w tym wypadku poniósł 39-letni mieszkaniec powiatu skierniewickiego.

Skierniewiccy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło  9 lica 2020 roku około godz. 21:20 w Kęszycach koło Skierniewic. Kierujący oplem astra 40-letni mieszkaniec powiatu skierniewickiego, jadąc w kierunku miejscowości Sierzchów potrącił idącego najprawdopodobniej w tym samym kierunku pieszym. 39-letni mężczyzna w wyniku poniesionych obrażeń, już po zabraniu z miejsca przez służby medyczne, zmarł. To drugi wypadek śmiertelny na skierniewickim terenie w 2020 roku.

Policjanci apelują, szczególnie do pieszych, jako niechronionych użytkowników dróg, o rozwagę. Pora nocna, brak odblasków, przemieszczanie się pod wpływem alkoholu, to czynniki, które mogą negatywnie wpłynąć na Wasze bezpieczeństwo. Pamiętajmy, że jeden drobny odblask, to niewielki koszt, a znacznie zwiększa widoczność pieszego na drodze!

  • znak ruchu drogowego na drzwiach radiowozu