Informacje

Doborowy tydzień w skierniewickiej komendzie! Zapraszamy ! Warto !

W dniach od 7 do 14 kwietnia 2022 roku w Komendzie Miejskiej Policji w Skierniewicach odbędzie się „Doborowy Tydzień”. W tym terminie każdy zainteresowany służbą w policji może uzyskać komplet niezbędnych informacji i dokumentów, które pomożemy wypełnić od zaraz !

W Komendzie Miejskiej Policji w Skierniewicach przez cały tydzień Kierownictwo jednostki jak i  pracownicy Zespołu Kadr czekają na osoby zainteresowane wstąpieniem w szeregi Policji.

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00, a dodatkowo w każdy czwartek do godziny 17:30. W bezpośredniej rozmowie kandydaci otrzymają wyczerpujące odpowiedzi związane z procedurą rekrutacyjną, jak również przybliżające specyfikę służby krok po kroku. Zapraszamy wszystkich na spotkanie przy filiżance  kawy, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak zostać policjantem. Chętni otrzymają broszury informacyjne, komplet dokumentów rekrutacyjnych oraz pomoc przy ich wypełnianiu.  

 

Zawód policjanta jest wyjątkowy pod absolutnie wieloma względami, wszechstronny, jak chyba żaden inny nie daje tyle satysfakcji, atrakcyjny także pod względem kwestii warunków socjalnych, finansowych, dający  możliwość samorealizacji, sprawdzenia się, rozwoju na wielu płaszczyznach.

 

Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego pod numerami:

 47 843 12 36 i 47 843 12 32.

 

Serdecznie zapraszamy – czekamy na Was – dołączcie do Nas !!!

 

 

kom. Magdalena Studniarek

 

  • Policjanci w mundurach i napis ZOSTAŃ JEDNYM  Z NAS
Powrót na górę strony