Informacje

Kolejne zatrzymania z narkotykami

19 kwietnia 2022 roku skierniewiccy policjanci zatrzymali kolejne osoby, które posiadały przy sobie narkotyki. Skuteczna praca funkcjonariuszy eliminuje nielegalne substancje z ulic miasta. Wszyscy zatrzymani usłyszeli zarzuty i grozi im do 3 lat więzienia.

Policjanci ze skierniewickiej komendy każdego dnia ujawniają sprawców przestępstw. Jednym z obszarów pozostającym w stałym zainteresowaniu mundurowych jest przestępczość narkotykowa. 19 kwietnia 2022 roku funkcjonariusze zatrzymali trzy kolejne osoby, które posiadały przy sobie zabronione środki odurzające. W godzinach wieczornych dzielnicowi patrolując ulice Zadębia zwrócili uwagę na mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął zachowywać się nerwowo. Policjanci podejrzewając, że mężczyzna może mieć przy sobie przedmioty zabronione, podjęli wobec niego interwencje. Kolejny raz policyjny nos się nie pomylił. 34-latek ze Skierniewic miał przy sobie marihuanę i amfetaminę. Łącznie prawie 5 gramów. Został zatrzymany.

Tego samego dnia nieumundurowany patrol policji zainteresował się samochodem zaparkowanym na jednym z parkingów na terenie Skierniewic. Wewnątrz znajdowali się mężczyzna i kobieta, którzy na widok policjantów nerwowo zaczęli coś chować. Funkcjonariusze przeszukali osoby i pojazd. Próby ukrycia nielegalnych przedmiotów zakończyły się fiaskiem. Policjanci w pojeździe oraz u 21-letniej mieszkanki gminy Kowiesy znaleźli łącznie 30 gramów białego proszku i kryształków. Wraz z 21-latką został zatrzymany towarzyszący jej 19-letni skierniewiczanin. Wstępne testy potwierdziły, że biała substancja to mefedron. Obydwoje usłyszeli zarzuty.

Podejrzanym grozi kara do 3 lat więzienia. Nie byli wcześniej notowani.

 

kom. Magdalena Studniarek

  • Torebka z zapięciem strunowym z zawartością białej substancji
  • Policjant i kobieta w policyjnym areszcie
Powrót na górę strony