Informacje

Ponad 40 działek narkotyków wyeliminowane z rynku

14 marca 2023 roku policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali przy sobie narkotyki. Następnego dnia usłyszeli zarzuty, grozi im kara do 3 lat więzienia.

14 marca 2023 roku w godzinach wieczornych policjanci zauważyli grupę osób, która  znajdowała się za osiedlu Zadębie. Policjanci podeszli do nich i zwrócili uwagę na jednego z mężczyzn, który zachowywał się jakby chciał się oddalić niepostrzeżenie. Mundurowi wylegitymowali go, a jego nerwowe zachowanie wzbudziło podejrzenia. Przeszukali 24-latka z gminy Nowy Kawęczyn i znaleźli przy nim trzy rodzaje narkotyków: marihuanę, amfetaminę i mefedron. Łącznie miał przy sobie prawie 20 gramów tych zabronionych substancji. Został zatrzymany. 

Tego samego dnia również wieczorem, kryminalni na osiedlu Widok zauważyli młodego mężczyznę. Z ich informacji wynikało, że ten 21-latek może posiadać narkotyki. Informacje potwierdziły się i podczas jego przeszukania funkcjonariusze znaleźli prawie 24 gramy amfetaminy. Skierniewiczanin został zatrzymany.

Ujawnione narkotyki to łącznie ponad 40 działek handlowych wyeliminowanych z nielegalnego rynku.

Obaj usłyszeli zarzuty. Posiadanie narkotyków jest przestępstwem zagrożonym karą nawet 3 lat  pozbawienia wolności.

/nadkomisarz Magdalena Studniarek/

  • Mężczyzna z kajdankami i policjant.
  • Mężczyzna przy stole i policjant.
Powrót na górę strony