Informacje

Protest rolników w dniach 12.03-15.03.2024 r.

W tym tygodniu od wtorku od godz. 12:00 rozpocznie się protest rolników, który będzie trwał nieprzerwanie do piątku do godz. 12:00 W związku z protestem zablokowane zostaną węzły przy autostradzie A2 tj. Węzeł Skierniewice, Łowicz oraz Wiskitki. Skutkiem tych działań spodziewamy się poważnych utrudnień na drodze krajowej nr 70.

Informujemy, że od wtorku do piątku pojazdy osobowe jadące od Skierniewic w kierunku Łowicza będą mogły dojechać tylko do Bełchowa, gdzie kierowcy będą kierowani objazdem w kierunku Łyszkowic lub Dzierzgowa. Pojazdy ciężarowe nie będą mogły jechać zorganizowanym objazdem i kierowcy będą musieli szukać dróg alternatywnych kierując się na miejscowości Sochaczew, Jeżów, Warszawę lub Rawę Mazowiecką.

Apelujemy aby w dniach od 12 marca do 15 marca 2024 kierowcy omijali trasę DK 70 oraz przypominamy stosowaniu się do poleceń policjantów kierujących ruchem oraz o konieczności zachowania szczególnej ostrożności na wymienionych drogach. Zalecamy również obserwowanie komunikatów Policji.

Zadbaj o bezpieczeństwo własne oraz innych użytkowników drogi! Zachowaj bezpieczny odstęp od pojazdów rolniczych. Apelujemy do kierowców o wyrozumiałość i cierpliwość. Pamiętajmy, aby w tym czasie zachować szczególną ostrożność i stosować się do poleceń policjantów kierujących ruchem.

Starszy sierżant Aneta Placek-Nowak

Powrót na górę strony