Informacje

Doborowy czwartek, dziś czekamy na kandydatów do godz. 19:00

Myśleliście kiedykolwiek o służbie w policji i chcecie się o niej więcej dowiedzieć? Zastanawiacie się co należy zrobić żeby służyć w policji i czy to służba dla was? Wszyscy zainteresowani służbą w naszych szeregach mogą przyjść do nas i w bezpośredniej rozmowie dowiedzieć się wszystkiego na temat służby i procesu doboru do Policji.

Służba w naszej formacji jest nie tylko atrakcyjna finansowo, ale przede wszystkim daje dużo satysfakcji i jest też miejscem, gdzie można rozwijać swoje pasje i każdego dnia nieść pomoc innym. Zostając policjantem, tworzysz ponad 100-tysięczną formację, pomagającą obywatelom i dbającą o bezpieczeństwo wewnętrzne kraju. To zawód dla profesjonalistów i ludzi z pasją. Dużo wymagający i dużo dający w zamian. Służba w Policji daje niepowtarzalną szansę zawodowego rozwoju. Liczna oferta szkoleń resortowych stwarza możliwość poszerzania horyzontów, zdobycia nowych umiejętności oraz pogłębiania wiedzy i doświadczenia w różnych dziedzinach. Ponadto równocześnie możesz podjąć studia zaoczne i w tym samym czasie kreować swoją przyszłość zawodową oraz podnosić swoje wykształcenie. Jeśli zdecydujesz się na wstąpienie do służby od razu po szkole średniej to pamiętaj, że wiek emerytalny zdobędziesz już w wieku 45 lat!

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji można uzyskać, dzwoniąc pod numer telefonu 47 87 552 03 lub 47 87 553 38.

Przypominamy, że policjantem może zostać:

  •     obywatel polski o nieposzlakowanej opinii;
  •     posiadający co najmniej średnie wykształcenie;
  •     nie skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe;
  •     korzystający z pełni praw publicznych;
  •     posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych    szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować;
  •     dający rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o                                                                                        ochronie informacji niejawnych.

Najbliższe terminy przyjęć do Policji:

  • 8 lipca
  • 9 września

Ze wszystkimi pytaniami dotyczącymi wstąpienia w nasze szeregi można się zgłosić bezpośrednio do skierniewickiej komendy do Wydziału Kadr i Szkolenia, gdzie czekają na Ciebie wykwalifikowane osoby, które odpowiedzą na wszystkie pytania i wyjaśnią każdą niejasność. Czekamy na Was każdego dnia w godzinach 8:00-16:00 natomiast dzisiaj jesteśmy dostępni dla Was do godz. 19:00!

Serdecznie zapraszamy również do kontaktu telefonicznego 47 843 12 36, czekamy na Ciebie!

Nie czekaj, dołącz do Nas już dziś!

starszy sierżant Aneta Placek-Nowak

Powrót na górę strony