Informacje

MIĘDZYNARODOWY WYŚCIG KOLARSKI NA TERENIE POWIATU SKIERNIEWICKIEGO

27 czerwca 2024 roku m.in. przez teren powiatu skierniewickiego będzie przebiegał trzeci etap 35. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków. Na drogach pojawią się utrudnienia w ruchu. Apelujemy o ostrożność!

W środę 27 czerwca 2024 roku przez teren powiatu skierniewickiego będzie przebiegał trzeci etap 35. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków. 
W związku z tym w godzinach 18.00-21.00 na terenie gminy Maków oraz miasta Skierniewice należy spodziewać się utrudnień w ruchu. Trasa przebiega przez drogi gminne i powiatowe.
Początek przejazdu przez powiat skierniewicki rozpocznie się około godziny 19.00 i będzie przebiegać przez miejscowości: Pszczonów, Słomków, Maków a następnie w Skierniewicach ulicami: Zwierzyniecka, Prymasowska, Konstytucji 3 Maja, Sobieskiego, Rybickiego, Reymonta. Ulica Reymonta w godzinach 18:00-21:00 będzie zupełnie wyłączona z ruchu na odcinku od ul. Rybickiego do ul. Olszewskiej.

Ruch pojazdów będzie wstrzymywany na czas przejazdu zawodników i sukcesywnie wznawiany. Policjanci zabezpieczający wyścig kolarski, czuwać będą nad bezpieczeństwem na drogach podczas wydarzenia sportowego. 
Apelujemy o ostrożność i stosowanie się do poleceń służb i w miarę możliwości omijanie wskazanych rejonów, w których będą utrudnienia.

Starszy sierżant Aneta Placek-Nowak

Powrót na górę strony