Uroczyste obchody 110-lecia Szkoły Podstawowej nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Skierniewicach
24 kwietnia 2026 roku I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Skierniewicach podinspektor Marek Zieliński wziął udział w uroczystych obchodach 110-lecia Szkoły Podstawowej nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Skierniewicach.
Piątkowy jubileusz miał wyjątkowo podniosły charakter i został przygotowany z ogromnym zaangażowaniem całej społeczności szkolnej. Uczestnicy wydarzenia mieli okazję podziwiać liczne występy artystyczne dzieci i młodzieży uczęszczających do szkoły. Program uroczystości zachwycał poziomem, kreatywnością oraz dbałością o każdy szczegół. Widoczne było ogromne zaangażowanie zarówno uczniów, jak i nauczycieli, a także wysoki poziom współpracy, który przełożył się na wyjątkowy przebieg wydarzenia.
Podinspektor Marek Zieliński złożył na ręce dyrektora szkoły serdeczne gratulacje oraz wyraził najwyższe uznanie za wieloletnią, niezwykle wartościową działalność edukacyjną i wychowawczą placówki. W przekazanym liście podziękował również za dotychczasową współpracę z Policją, podkreślając, że wspólne działania na rzecz bezpieczeństwa dzieci i młodzieży, profilaktyka oraz budowanie świadomości społecznej stanowią niezwykle istotny element codziennej służby i pracy wychowawczej.
Z okazji jubileuszu składamy serdeczne gratulacje dyrekcji, gronu pedagogicznemu oraz całej społeczności Szkoły Podstawowej nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Skierniewicach za dotychczasowe sukcesy edukacyjne. Życzymy dalszych osiągnięć wychowawczych i dydaktycznych, satysfakcji z podejmowanych działań oraz nieustającej energii do realizacji kolejnych ambitnych przedsięwzięć.
młodszy aspirant Aneta Placek