Ważne informacje - 5 artykułów

Rekrutacja

Informacje

Dzielnicowy bliżej nas
Krajowa Mapa Zagrożeń
SISI - POGROMCZYNI NUDY!

Najczęściej czytane

 1. O ZAWODZIE POLICJANTA ROZMOWY W WYŻSZEJ SZKOLE

  21 marca 2023 roku w auli skierniewickiej Akademii Nauk Stosowanych odbyło się spotkanie policjantów ze studentami tej uczelni oraz uczniami klas mundurowych. Spotkanie dotyczyło szczegółów związanych z rekrutacją, ale również wymogów, jakie musi spełnić każdy kandydat ubiegający się o przyjęcie do służby w Policji.

 2. Udział w Akademickich Targach

  27 marca 2023 roku Komenda Miejska Policji w Skierniewicach wzięła udział w Akademickich Targach zorganizowanych w Zespole Szkół nr 3 w Skierniewicach.

 3. 34 tysiące papierosów kontrabandy

  Kryminalni ze skierniewickiej komendy 20 marca 2023 roku zabezpieczyli ponad 34 tysiące sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzy. Gdyby towar trafił na rynek naraziłby Skarb Państwa na uszczuplenie podatku akcyzowego na kwotę ponad 35 tysięcy złotych. Za posiadanie takiej ilości wyrobów tytoniowych bez akcyzy grozi do 3 lat pozbawienia wolości oraz grzywna.

 4. Wzorowa postawa obywatelska godna pochwały

  24 marca 2023 roku do komendy policji zgłosił się taksówkarz ze Skierniewic. Mężczyzna przyniósł portfel wraz z zawartością. Dzięki jego postawie portfel wrócił do właściciela.

 5. Policjanci zapobiegli tragedii

  21 marca 2023 roku policjanci ze skierniewickiej prewencji uratowali życie 48-latka, który chciał targnąć się na swoje życie. Ugasili też pożar celowo zaprószony przez mężczyznę. 48-latek bezpiecznie trafił pod opiekę medyków.

 6. W DEBACIE O BEZPIECZEŃSTWIE

  17 marca 2023 roku w Urzędzie Gminy w Makowie odbyła się debata społeczna pod nazwą „Bezpieczny senior”. Uczestniczyli w niej przedstawiciele społeczności lokalnej gminy, a temat odnosił się do kwestii bezpieczeństwa seniorów w miejscu zamieszkania.

 7. Sprawca pobicia zatrzymany dzięki postawie policjanta po służbie

  20 marca 2023 roku 22-letni skierniewiczanin usłyszał zarzut uszkodzenia ciała 23-latka. Mężczyzna został pobity przez sprawcę dwa dni wcześniej. Podejrzany został ujęty na gorącym uczynku dzięki postawie policjanta który był po służbie.

 8. Pomagamy i chronimy - nie tylko na służbie

  24 marca 2023 roku na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Skierniewicach zostało przesłane pisemne podziękowanie za postawę policjanta, który w czasie wolnym udzielił pomocy starszemu mężczyźnie. Podziękowanie przysłał syn mężczyzny, któremu policjant udzielił pomocy.

 9. NIE DAJ SIĘ ZROBIĆ W BITCOINA!

  Policjanci apelują, żeby nie „inwestować” swoich oszczędności w kryptowaluty za pomocą logowania się według wskazówek nieznajomych osób, które dzwonią z okazjonalną ofertą. Oprócz utraty oszczędności, po takim zalogowaniu może się okazać, że na nasze konto zostały zaciągnięte różnego rodzaju pożyczki.

 10. ŚLUBOWANIE NOWO PRZYJĘTYCH FUNKCJONARIUSZY

  7 marca 2023 roku na terenie Oddziału Prewencji Policji w Łodzi odbyło się uroczyste ślubowanie 56 nowo przyjętych policjantów. To pierwszy nabór do służby w łódzkim garnizonie w 2023 roku. Wśród nich troje będzie pełnić służbę w skierniewickiej komendzie.

Tagi

list gończy sądowy zakaz fałszywy alarm zdarzenie drogowe rozbój nietrzeźwy rowerzysta pościg policyjny rowerzysta porozumienie poszukiwany nietrzeźwy kierujący tytoń policjanci ratowali pirat drogowy poszukiwania kontrola obostrzeń profilaktyka papierosy majowy odnalezienie zaginionej wypadek pobicie marihuana poszukiwanie świadków pożar pojazdu kradzieże majówka zabójstwo ruch drogowy konferencja kradzież pojazdu pijana matka piesze kradzież z włamaniem kradzież narkotyki przekroczenie prędkości pościg uszkodzenie mienia wypadek śmiertelny nieletni oszustwa weekend amfetamina ratownik medyczny oszustwo kontrabanda festiwal nauki samobójstwo kradzież roweru

Linki

Nigdy nie jeżdżę po alkoholu
Niebieska linia
Handel ludźmi
Pokrzywdzeni
Wspólne osiedla
Telefon zaufania dla młodzieży
Dopalacze
Fotoprzestroga
Zielona Strefa
Powrót na górę strony