Ważne informacje - 5 artykułów

Rekrutacja

Informacje

Najczęściej czytane

 1. Zatrzymana za handel "markowymi" maseczkami

  Policjanci ze Skierniewic zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej 16 września 2021 roku zatrzymali kobietę, która na targowicy sprzedawała maseczki i czapki z podrobionymi znakami towarowymi. Grozi jej do 2 lat więzienia i grzywna.

 2. Akcja REKRUTACJA trwa!!!

  Komenda Miejska Policji w Skierniewicach zaprasza wszystkie osoby zainteresowane służbą w szeregach naszej formacji na rozmowy o policji w gmachu komendy i nie tylko!

 3. Papierosy i tytoń bez akcyzy w komórce

  Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej 11 września 2021 roku zabezpieczyli prawie 12 tysięcy papierosów i 16 kilogramów tytoniu bez akcyzy. Uszczuplenie na szkodę Skarbu Państwa to ponad 24 tysiące złotych. Sprawcy grozi do 3 lat więzienia i wysoka grzywna.

 4. Wpadł, bo partnerka była poszukiwana

  Kryminalni ze skierniewickiej komendy wraz z policjantami z Kłodzka, sprawdzili adres kobiety poszukiwanej listem gończym. Na miejscu zastali poszukiwaną oraz jej partnera. Zabezpieczyli również prawie 90 gramów substancji psychotropowej należącej do mężczyzny.

 5. Poszukiwany bez maseczki

  10 września 2021 roku patrol prewencyjny ze skierniewickiej komendy, podjął interwencję wobec mężczyzny który w sklepie nie miał założonej maseczki. Jak się okazało interwencja była zasadna również z poważniejszego powodu... Mężczyzna był poszukiwany.

 6. Bezpieczne 44 Skierniewickie Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw

  W dniach 18-19 września 2021 roku obyło się 44 Skierniewickie Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw. Pomimo niesprzyjającej aury skierniewiczanie i nie tylko, tłumnie uczestniczyli w święcie.

 7. Wypadek śmiertelny z udziałem motocyklisty.

  Policjanci pod nadzorem skierniewickiej prokuratury ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 24 czerwca na drodze powiatowej pomiędzy miejscowościami Rzeczków – Żelazna. W wypadku uczestniczył 23 letni motocyklista mieszkaniec gminy Skierniewice. Na skutek obrażeń ciała motocyklista poniósł śmierć na miejscu.

 8. Sobotnie zakupy na rynku z amfetaminą w kieszeni

  11 września 2021 roku kryminalni ze skierniewickiej komendy, zatrzymali 30-letniego skierniewiczanina który posiadał 6 gramów amfetaminy. Mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

 9. Wrócił na miejsce przestępstwa

  13 września 2021 roku skierniewiccy policjanci zatrzymali sprawcę, który ukradł rower na terenie miasta. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.

 10. POLICJANTKI Z RODZICAMI O BEZPIECZNYM ROKU SZKOLNYM W SKIERNIEWICKIEJ PIĄTCE

  Policjantki Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii skierniewickiej komendy są częstymi gośćmi w placówkach oświatowych z terenu miasta i powiatu skierniewickiego. Początek roku szkolnego daje możliwość spotkania się zarówno z młodzieżą jak i ich opiekunami. Rozmowa z rodzicami pozwala uświadomić, jak ważną rolę pełnią w życiu swoich dzieci i jak mogą rozpoznać problemy z jakimi borykają się w dzisiejszym świecie ich pociechy.

Tagi

poszukiwany majowy wnuczek weekend obywatelskie ujęcie nieletni nabór nietrzeźwa kierująca konopie indyjskie kradzieże oszustwo wyłudzenie ponadnormatywne kradzież pojazdu narkotyki ruch drogowy nietrzeźwy kierujący majówka amfetamina kradzież roweru wywiadowcy profilaktyka służby kontrabanda samobójstwo policjant pomógł nietrzeźwy rowerzysta uszkodzenie mienia wypadek śmiertelny podpalenie pościg policyjny rowerzysta nowi policjanci poszkukiwania długi weekend porozumienie list gończy agresywny pacjent kradzież szczególnie zuchwała policjanci pomogli teren zabudowany samobójca wypadek kradzież z włamaniem oszustwa podrabiana odzież dzień bezpieczeństwa wewnętrznego papierosy marihuana pirat drogowy

Linki

Powrót na górę strony