Informacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukujemy świadków zdarzeń drogowych

Skierniewiccy policjanci poszukują świadków dwóch zdarzeń drogowych, które miały miejsce w kwietniu 2016 roku. Wszelkie informacje uzyskane od świadków mogą okazać się kluczowe dla ustalenia ich przebiegu.

Do pierwszego doszło  8 kwietnia 2016 roku około godz. 16:15 na rondzie Solidarności w Skierniewicach.  W zdarzeniu uczestniczyły pojazdy opel vectra i daewoo lanos, które zderzyły się zjeżdżając w al. Rataja, a następnie zatrzymały się na parkingu przy budynku straży pożarnej.

Drugie zdarzenie miało miejsce 18 kwietnia 2016 roku około godz. 14:35 na ul. Lelewela 5 w Skierniewicach.  W zdarzeniu uczestniczyły pojazdy ford fokus i opel astra. Do zdarzenia doszło podczas wyjeżdżania forda focusa z zatoki parkingowej przy ul. Lelewela.  Z wyjeżdżającym fordem zderzył się jadący ul. Lelewela opel astra podczas, gdy wyjazd fordowi umożliwiało inne – nieustalone dotychczas auto prawdopodobnie koloru żółtego. Dla ustalenia dokładnego przebiegu tego zdarzenia ważna jest relacja kierującego wskazanym, żółtym autem lub innych świadków tego zdarzenia.

Wszystkie osoby, które widziały wymienione zdarzenia proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami  Ogniwa ds. Wykroczeń nr tel. 46 834 12 21. 

Powrót na górę strony