Informacje

Skierniewiccy Policjanci zdobyli 5 miejsce w I Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Służb Mundurowych w Sztafecie Maratońskiej

3 lipca Policjanci skierniewickiej komendy brali udział w 10 edycji Sztafetowego Maratonu Szakala w Łodzi. Jednocześnie były to 1 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Służb Mundurowych w Sztafecie, w której udział wzięło 7 funkcjonariuszy. Policjanci ze Skierniewic zdobyli 5 miejsce. Funkcjonariuszy wspierał nie tylko duchowo, ale również aktywnie biorąc udział w sztafecie Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Skierniewicach.

3 lipca 2022 r. w Łodzi odbyła się 10 edycja Sztafetowego Maratonu Szakala w Łodzi. W maratonie brało udział 7 funkcjonariuszy ze skierniewickiej Policji. Jednym z uczestników był podinsp. Arkadiusz Knap Zasrtępca Komendanta Miejskiego Policji w Skierniewicach jak równiez Naczelnik Wydzaiłu Prewencji podinsp Krzysztof Perzankowski. Wymogiem uczestnictwa w zawodach był obowiązkowy udział co najmniej 2 kobiet. Ze skierniewickiej komendy wzięly udział mł. asp. Edyta Mądrzycka i st. sierż. Wioleta Staszewska. Podczas tegorocznego  Biegu Szakala odbyły się jednocześnie 1 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Służb Mundurowych w Sztafecie. Skierniewiccy Policjanci ostatecznie zajęli 5 miejsce w zawodach. 

 

Powrót na górę strony