Informacje

Policja ponownie prosi o pomoc w rozpoznaniu sprawcy kradzieży

Skierniewicka policja poszukuje sprawcy kradzieży. Mężczyzna 19 lipca 2022 roku włamał się do domu jednorodzinnego w Skierniewicach. Wracamy do sprawy i zwracamy się z prośbą o pomoc. Jeśli ktoś rozpoznaje osobę widoczną na zdjęciach prosimy o kontakt.

19 lipca 2022 roku w godzinach południowych doszło do włamania do domu jednorodzinnego na terenie Skierniewic. Sprawca po uprzednim wyłamaniu drzwi balkonowych wszedł do środka, skąd ukradł pieniądze, biżuterię i laptopa. Łączna wartość utraconych przedmiotów  to około 47 tysięcy złotych. Wewnątrz domu była zamontowana kamera monitoringu, którą sprawca również ukradł. Po pewnym czasie kamera została odnaleziona i śledczy dysponują wizerunkiem sprawcy. Na nagraniu widoczne jest jak sprawca włamuje się do domu a następnie przeszukuje szafki skąd zabiera przedmioty. Na obecną chwilę personalia sprawcy nie są znane.

Policja zwraca się  z prośbą o pomoc w rozpoznaniu mężczyzny widocznego na zdjęciach. Z informacjami można zgłaszać się osobiście do Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach przy ulicy Sobieskiego 69, telefonicznie pod numerem 47 843 11 88, 47 843 11 48 lub pod numerem alarmowym 112.

/nadkomisarz Magdalena Studniarek/

  • Mężczyzna ubrany na ciemno w czapce z daszkiem w pomieszczeniu mieszkalnym.
  • Mężczyzna ubrany na ciemno w czapce z daszkiem w pomieszczeniu mieszkalnym
  • Mężczyzna ubrany na ciemno w czapce z daszkiem w pomieszczeniu mieszkalnym
Powrót na górę strony