Informacje

POLICYJNA PROFILAKTYKA I PROMOCJA ZAWODU POLICJANTA PODCZAS Zakończenia SEZONU KLASYCZNEJ MOTORYZACJI W SKIERNIEWICACH

18 września 2022 roku na skierniewickim rynku miało miejsce Zakończenie Sezonu Klasycznej Motoryzacji. Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach wzięli udział w wydarzeniu i przygotowali dla uczestników imprezy wiele cennych informacji związanych z profilaktyką, a także z promocją zawodu policjanta.

Policjanci skierniewickiej komendy wzięli udział w wydarzeniu plenerowym związanym z zakończeniem Sezonu Klasycznej Motoryzacji w Skierniewicach, która odbyła się na skierniewickim rynku 18 września 2022 roku. Funkcjonariusze przygotowali szereg atrakcji dla uczestników imprezy. Na stoisku   promocyjno – profilaktycznym były organizowane konkursy dla najmłodszych o tematyce bezpieczeństwa, prezentowany był sprzęt będący na wyposażeniu Policji. Dorośli, za pośrednictwem narcogogli i alcogogli, mieli możliwość zobaczyć jak zmienia się świadomość po zażyciu alkoholu i narkotyków. Dla odwiedzających nie zabrakło również informacji jak nie stać się ofiarą przestępstw między innymi oszustw na jakie każdy
z nas może być narażony. Chętni w bezpośrednich rozmowach mogli również dowiedzieć się jak dostać się w szeregi Policji, rozdawano ulotki promujące zawód.
 Można było dowidzieć się jak korzystać z takich przydatnych narzędzi jak  Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa i Moja Komenda. Zainteresowani otrzymywali ulotki o aplikacji.

Powrót na górę strony