Informacje

Bilans minionego weekendu

Przez trzy dni minionego weekendu (12 do 14 maja 2023 r.) skierniewiccy policjanci pracowali we wzmożonych siłach. Poza organizacją codziennej służby, policjanci mierzyli się z zabezpieczeniami prewencyjnymi dwóch koncertów oraz meczu, zapewnieniem bezpieczeństwa podczas wyścigu rowerowego oraz przejazdu grupy motocyklistów szlakiem dróg miasta i powiatu skierniewickiego, zatrzymaniem trzech osób poszukiwanych, a na pikniku nad zalewem Zadębie spotkali się z lokalną społecznością.

 

12 maja 2023 roku funkcjonariusze skierniewickiej  Policji dbali o bezpieczeństwo i porządek publiczny podczas imprezy masowej z okazji Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Wtedy też do godz.18:00 mieszkańcy mieli okazję poznać pracę skierniewickiej Policji oraz ofertę dla kandydatów do służby na zorganizowanym stoisku profilaktycznym.  

W sobotę 13 maja, od popołudnia do późnych godzin wieczornych, policjanci zabezpieczali prewencyjnie imprezę „Rock May Festiwal”  przy budynku Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach.  Z kolei policjanci ruchu ruchu drogowego zabezpieczali przejazd grupy motocyklistów miłośników honda pan european, którzy przemieszczali się z Lipiec Reymontowskich nad skierniewicki Zalew.  Ponadto tego dnia zatrzymane zostały trzy osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości – w tym jedna poszukiwana do odbycia kary pozbawienia wolności i dwie do ustalenia miejsca pobytu.

14 maja 2023 roku policjanci  zabezpieczali prewencyjnie mecz piłki nożnej o mistrzostwo IV ligi między drużynami Jutrzenka-Drzewce-GKS Bełchatów, który rozgrywany był na boisku sportowym w Licach Reymontowskich. Tego samego dnia, z kolei policjanci ruchu drogowego zabezpieczali na ulicach miasta i powiatu skierniewickiego, przejazd  rowerowego „Wyścigu Trzech Lilii” zorganizowanego przez Stowarzyszenie Rowerowe „Zielony Szlak”.

 

  • droga - jezdnia asfaltowa, po krórej jadą dwa policyjne motocykle i radiowóz, organizacja zabezpieczenia policyjnego na drodze
Powrót na górę strony