Informacje

Ruszyła budowa posterunku Policji w Bolimowie

16 maja 2023 roku na działce przy ul. Zastodolnej w Bolimowie, wbite zostały pierwsze paliki geodezyjne wyznaczające usytuowanie przyszłego posterunku Policji. Zapraszamy do obejrzenia kilku kadrów z wydarzenia i wizualizacji posterunku.

Na miejscu, w obecności Burmistrza Miasta i Gminy Bolimów Stanisława Linarta, Komendanta Miejskiego Policji w Skierniewicach insp. Wojciecha Dworaka, inspektora Wydziału Inwestycji Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi Marcina Szczygieł, Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach podinsp. Marka Zielińśkiego, Kierownika Referatu ds. Zaopatrzenia i Transportu skierniewickiej komendy - Lidii Truszkowskiej oraz inżynierów projektu i przedstawicieli firmy budowlanej, sporządzony został protokół przekazania terenu budowy - tym samym wykonawca rozpocznie prace budowlane. Są już pierwsze wytyczenia związane z usytuowaniem budynku.

Posterunek o  powierzchni 180 metrów kwadratowych stanie na działce o powierzchni 1900 metrów krwadratowych przy ulicy Zastodolnej w Bolilmowie, przekazanej przez Burmistrza Miasta i Gminy Bolimów.

aspirant Justyna Florczak-Mikina

 

 

 • Komendant Miejski Policji w Skierniewicach, w granatowym mundurze rozmawia z innymi osobami na placu budowy posterunku Policji w Bolimowie, najbiżej, tyłem do zdjęcia stoi Burmistrz Miasta i Gminy Bolimów.
 • łopata wbita w ziemię, rozpoczęcie budowy posterunku Policji w Bolimowie.
 • geodeta na pierwszym planie wykonuje wytyczenie obszaru posterunku Policji w Bolimowie, w tle dwaj inni ustawiają słupek geodezyjny, rozpoczęcie budowy posterunku Policji w Bolimowie.
 • realizatorzy różnych przedsięwzięć związanych z budową posterunku policji w Bolimowie, grupa 8 osób stoi na działce przeznaczonej pod budowę posterunku, pierwsza osoba od prawej strony i czwarta osoba od prawej strony ubrane są w mundury policyjne - naczelnik wydziału prewencji i komendant skierniewickiej policji. wśród 8 osób na pierwszym planie stoi jedyna kobieta ubrana w jasne ubranie.
 • zdjęcie pokazuje działkę przenaczoną pod budowę posterunku policji w Bolimowie, daleko, w głębi działki stoi grupa ludzi - osoby podejmujące przedsięwzięcia w procesie budowy - wśród nich dwie osoby to policjanci.
 • projekt koncepcyjny posterunku policji w Bolimowie, widok z przodu, ogrodzenie oraz koncepcyjny obraz parkingu, parterowy budynek posterunku i garaż zaprojektowane zostały w odcieniach szarości
 • projekt koncepcyjny posterunku policji w Bolimowie, widoczny jest posterunek, ogrodzenie oraz koncepcyjny obraz parkingu z zaparkowanymi samochodami w różnych kolorach; parterowy budynek posterunku i garaż zaprojektowane zostały w odcieniach szarości.
 • po lewej stronie Komendant Miejski Policji w Skierniewicach - podje dłoń z Wójtem Miasta i Gminy Bolimów ( po prawej w szarej marynarce).
 • wizualizacja posterunku policji w Bolimowie, na zdjęciu widoczny w oddali szary, parterowy budynek, z dużymi, wysokimi oknami, który jest koncepcją do budowy posterunku policji.
Powrót na górę strony