Informacje

ZARZUTY ZA OKRADANIE PRACODAWCY

22 maja 2023 roku zatrzymany został 35-letni mieszkaniec Skierniewic, który okradał pracodawcę, a skradzione łupy sprzedawał w Internecie.

22 maja 2023 roku kryminalni otrzymali informację o kradzieży  basenów ogrodowych, do której dochodzić miało na magazynie jednej z lokalnych firm. Z informacji wynikało, że osoba, która ukradła baseny stelażowe, wystawia je w Internecie z ofertą sprzedaży, używając przy tym fikcyjnego imienia i nazwiska. Ponadto tego dnia złodziej miał umówić się na transakcję sprzedaży jednego z basenów.  W okolicach jednej ze stacji benzynowych na terenie powiatu skierniewickiego, 35-letni mężczyzna został przez policjantów zatrzymany podczas wypakowywania basenów oferowanych do sprzedaży.  W trakcie zatrzymania  na miejscu policjanci zabezpieczyli 4 skradzione baseny, kolejne 40 sztuk ukrył w garażu na posesji swojej biskiej rodziny.  W toku prowadzonego postępowania okazało się, że baseny nie były jedynymi rzeczami skradzionymi z firmowego magazynu w okresie od czerwca 2022 roku do marca 2023 roku. 23 maja 35-letni skierniewiczanin usłyszał zarzuty kradzieży rzeczy, o łącznej wartości przekraczającej 111 000 złotych. Kradzież jest przestępstwem, za które grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

aspirant Justyna Florczak-Mikina

 

  • dwaj mężczyźni, prowadzą zatrzymanego mężczyznę - po środku), mężczyźni po lewej i prawej stronie mają na rękach czarną opaskę z napisem policja, przed nimi  - na drugim planie, znajduje się samochód ze skradzionymi rzeczami zapakowanymi w niebiesko - białe pudła, zatrzymany mężczyzna na obrazie ma czarną kwadfat maskujący na wysokości głowy, policjanci mają rozmyte kwadraty na wysokości głowy oraz jeden - z lewej - na koszulce na plecach
  • kajdanki leżą na kodeksie, kodeks w kolorze czerwono -granatowym
Powrót na górę strony