Informacje

Policjanci dbaja o bezpieczeństwo podczas 46. Skierniewickiego Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw

W Skierniewicach – Stolicy Nauk Ogrodniczych - trwa 46. Skierniewickie Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw. W tym roku wydarzenie otworzył Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda. Policjanci już trzeci dzień dbają o zabezpieczenie właściwego przebiegu Święta.

Od 15 do 17 września 2023 roku w Skierniewicach odbywają się Obchody 46. Skierniewickiego Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw. Historia tej imprezy sięga 1977 roku. W sobotę, 16 września 2023 roku, w inauguracji wydarzenia wziął udział Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda. Na odwiedzających obchody jeszcze dziś czeka wiele atrakcji – koncertów, barwnych wystaw ogrodniczych i wydarzeń rozrywkowych.
Każdego roku Skierniewickie Święto Kwiatów Owoców i Warzyw odwiedzane jest przez masę gości – nie tylko skierniewiczan, ale i osób, które na targi czy wystawy przyjeżdżają z terenu całego kraju i zagranicy. Nad bezpieczeństwem odwiedzających czuwają policjanci, którzy dbają o przebieg imprezy, ale również pomagają w dotarciu na miejsce. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrażnosci w związku z wyłączeniem z  ruchu kilku obszarów centrum miasta i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy kierujących ruchem.
aspirant Justyna Florczak-Mikina

 

  • Policjanci na motocyklach i w radiowozach zabezpieczający uroczystości
  • Policjanci na motocyklach i w radiowozach zabezpieczający uroczystości
  • Policjanci na motocyklach i w radiowozach zabezpieczający uroczystości
Powrót na górę strony