Informacje

Nowi Funkcjonariusze w Komendzie Miejskiej Policji w Skierniewicach

Do grona skierniewickich policjantów dołączyło 3 funkcjonariuszy. Mundurowi są już po policyjnym ślubowaniu, teraz czeka ich szkolenie podstawowe w jednej z policyjnych szkół.

8 listopada 2023 roku do szeregów skierniewickiej policji dołączyło trzech nowych funkcjonariuszy. W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi odbyło się uroczyste ślubowanie. Wybrzmiały słowa roty ślubowania „..strzec bezpieczeństwa państwa i jego obywateli, nawet z narażeniem życia..”. Przed mundurowymi szkolenie podstawowe w jednej ze szkół policyjnych.

Program szkolenia zawodowego podstawowego jest obowiązkowy dla nowo przyjętych do służby w Policji. Na szkolenie zawodowe podstawowe kierowani są policjanci, którzy przeszli pozytywnie procedurę związaną z przyjęciem do służby w Policji oraz złożyli ślubowanie policyjne. Za naszych nowych kolegów trzymamy kciuki oraz życzymy im powodzenia w rozpoczynającej się policyjnej przygodzie!

A w tym roku czeka nas jeszcze jedno wcielenie do służby w Policji. Przewidziany termin to:

28 grudnia 2023.

Dokumenty można złożyć w Komendzie Miejskiej Policji w Skierniewicach, Komendach miejskich/powiatowych na terenie Województwa Łódzkiego oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej.

st.sierż. Aneta Placek-Nowak

 

 

  • 3 nowych funkcjonariuszy wraz z Komendantem Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach.
  • Zdjęcie herbu Polski oraz Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej.
  • Nowi funkcjonariusze podczas uroczystości ślubowania.
Powrót na górę strony