Informacje

Sesja Rady Miasta z udziałem Zastępcy Komendanta Policji w Skierniewicach

15 lutego 2024 roku odbyła się sesja Rady Miasta Skierniewice, w której wziął udział Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Skierniewicach mł. insp. Arkadiusz Knap. W związku ze zbliżającym się zakończeniem VIII kadencji Prezydentowi Miasta Skierniewice oraz Przewodniczącemu Rady Miasta zostały wręczone podziękowania za fantastyczną współpracę.

Na wczorajszej sesji Rady Miasta podjęto uchwałę w sprawie przekazania środków finansowych na Fundusz Wsparcia Policji w 2024 roku. Prezydent Miasta Krzysztof Jażdżyk w wystąpieniu podziękował skierniewickiej policji za działania i codzienną służbę, a także podkreślił, że nasze miasto dzięki ścisłej współpracy jest bardzo bezpieczne.

Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Skierniewicach w związku ze zbliżającym się zakończeniem VIII kadencji Rady Miasta Skierniewice złożył podziękowania dla Prezydenta Miasta oraz całej Rady Miasta za postawę odznaczającą się dużą wrażliwością na sprawy związane z bezpieczeństwem mieszkańców Skierniewic. Warto podkreślić, że okres kadencji przypadający na lata 2018 – 2024 we współpracy samorządu terytorialnego Miasta Skierniewice z Komendą Miejską Policji w Skierniewicach upłynął na przeświadczeniu, że poczucie bezpieczeństwa i porządku publicznego stanowi fundament jakości życia mieszkańców naszego Miasta.

 

Starszy sierżant Aneta Placek-Nowak

  • Komendant wręczający symboliczne podziękowanie za dotychczasową współpracę.
  • Komendant w trakcie przemówienia.
  • Komendant w trakcie przemówienia.
  • Obrady w trakcie sesji Rady Miasta.
  • Komendant podczas składania podziękowań przy mównicy.
  • Komendant udzielający wywiadu do skierniewickich mediów.
Powrót na górę strony