Informacje

Dzień kobiet w Strobowie.

W sali gminnej w m. Strobów gmina Skierniewice odbyło się spotkanie z okazji dnia kobiet. W spotkaniu wzięły udział kobiety z m. Strobów, przedstawiciele samorządowi oraz dzielnicowa gminy Skierniewice st. sierż. Ilona Brugger-Majewska.

       Podczas spotkania omawiane były sprawy mieszkańców gminy Skierniewice, zagadnienia związane z bezpieczeństwem. W spotkaniu wzięli udział radny gminy Skierniewice Przemysław Romanowski oraz sołtys Strobowa - Grzegorz Szaniecki. Przedstawiciele władz samorządowych przedstawili swoje pomysły na wzrost poczucia bezpieczeństwa mieszkańców gminy.

          W ramach przogramu " Dzielnicowy bliżej nas" st. sierż. Ilona Brugger-Makewska przybliżyła założenia programu. Opowiedziała o roli dzielnicowego w społeczeństwie, o zasadach funkcjonowania wśród społeczności lokalnych. Przypomniała o możliwościach współpracy obywateli z Policją za pomocą Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. W dyskusji na temat bezpieczeństwa dzielnicowa odpowiadała na pytania zgromadzonych. Na zakończenie wszyscy zgromadzeni wyrazili swoje zadowolenie ze spotkania.  

Powrót na górę strony