Informacje

Skierniewicka Policja na Dniu Maturzysty w Państwowej Uczelni im. S. Batorego

4 marca 2020 roku skierniewicka policja miała przyjemność po raz kolejny wziąć udział w Dniu Maturzysty organizowanym przez Państwową Uczelnię im. Stefana Batorego w Skierniewicach.

Podczas Dnia Maturzysty, przy auli Uczelni zgromadziły się różne instytucje, a wśród nich z ofertą rektutacyjną - skierniewicka Policja. Dominika Wojciechowska z Zespołu Kadr i Szkolenia oraz dzielnicowy sierż. Bartosz Majewski służyli radą na temat możliwości wstąpienia w szeregi policji, a także wyjaśniali, jak wypełnić kwestionariusz rozpoczynający procedurę doboru.

Skierniewicka Policja współpracuje z Uczelnią od wielu lat i miło nam, że możemy uczestniczyć w organizowanych przez nią wydarzeniach.

Przypominamy, że w  2020 roku kandydaci do służby w policji będą mogli rekrutować  jeszcze w 5  terminach naborowych: 21 kwietnia 2020r., 13 lipca 2020r., 16 września 2020r., 5 listopada 2020r., 30 grudnia 2020r. Są to terminy wstąpienia do służby po przejściu postępowania kwalifikacyjnego, powinno więc ono rozpocząć się pewien czas wcześniej przed wybranym terminem. Informacje znaleźć można na specjalnej stronie internetowej:

 http://lodzka.policja.gov.pl/el6/sluzb/dobor-do-sluzby-w-polic

Powrót na górę strony